Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • defede

    tag

    válasz Gorneck #58849 üzenetére

    Gorni próbáltad már másik wd-el is? Nekem az a wd-m amibe az időm nagy része van megtalálta a játék létező legszarabb barnáit és zöldjeit és azokat is kritikán aluli statokkal (értsd. szinte mindent pörgetni kellett volna rajtuk, sokszor még int se volt). Bedühödtem és felhúztam egy másik wd-t. Meglett a zuni a +1 gyűrűvel és pár finomság. Jade persze nem akart esni. Na gyors 5 óra és új 70-es wd. Azóta jött a békás fegyó, 2 Jade, thunderfury és egy halom jobbnál jobb mojo. Csatlakozom az előttem szóló összeesküvés elméleteket gyártó emberekhez: nem mindegy melyik kariddal mész és nyakamat rá hogy már a legelején eldől egy karakter milyen seteket találhat.
    Jut eszembe nézzetek rá légyszi a dokimra. 1M a dam és innen érdekelne merre fejlődjek. Vissza kellene vennem a damból EHP javára mert T5 party már elég kerülgetős tud lenni T6-ra nem merészkedtem még. Mit cseréljek? Alapvetően party érdekel mert soloban megvannak a trükkök.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Új hozzászólás Aktív témák