Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz Jazz #46961 üzenetére

    Globe. Megfelelo EHP mellett 60%-os toltessel a legtobb helyzet kezelheto. Sok VISA papircsako meg , majd megtanul jatszani... :D

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

  • mikromanus

    veterán

    válasz Jazz #46961 üzenetére

    Vastag life regen és loH, globe meg a skilles "specialok". Lvl 70-en para pontból is olyan 4k LoH összeszedhető ás a life regen is értelmesebb mint 60-on. A korábbi OP töltő skillek is elég jók. A DH SP-je sok LOH-ot ad, vannak erőforrásköltés*xlife jellegű töltés affixek (szerintem a nagyja elvetélt, legalábbis barbáron). + elég sok a maximum life-ra alapul, így a több life többet is tölt. Ilyen a barbárnak a rend skill rúnája (0,5% *max life*eltalált ellen lifeot tölt vissza másodpercenként. Nem tűnik soknak de működik). Emellett talán megtanulhat mindenki játszani. Nagyon kiugró sebzések, amik hirtelen jönnek nem lesznek, vagy nem olyan erősek mint eddig. A kolléga azért méltóztasson a 8-10 elemi hatás átfedéséből kimozogni! EZ ilyen. :DD
    60-on mondjuk néha picit bugosak a champion szintű elitek (sárgák). Olyan mintha vagy sokkal magasabb szintúek lennének, vagya legtöbb védelem simán nemhatna rájuk. A szörny szintje volt az egyik tényezője eddig a sebzésszámításnak. Ha mLvl 70-esnek veszi 60-on ezeket néha, akkor az eléggé fájhat.. A backlash monknál volt olyan, hogy normál eliteknél és minionoknál rendben működött a dodge arra a pár effectre amire eddig hatott (elektomos kicsiaszikra affix, frozen hógolyó-orb). Aztán jött a boss és pikk-pakk ki is nyírta magát 4-5 szikrával a karakter. 75-80% dodgenál azért ez nem olyan ami előfordulhat... Főként nem kétszer egymás után, mert azért ellenőriztem. ;) A fire chainra is működött eddig a dodge, de szerintem ez 2.0-ban nem megbízható már. Simán kinyírnak a sok-sok dodge esélyemmel együtt vele.

    (#46963) Jazz
    Valójában nem leárazás/akció ez. SImán 40 dolláros ár. Minden bolt így kapja elvileg. Csak elektronikusan van 1 euro = 1 dollár árfolyam.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák