Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz davidsito #33905 üzenetére

    Túl sok a life. Vedd vissza 50k-ra és nem lesz gond! :DDD
    Lagmenetben nekem többnyire (igaz wizardnál) nem a bika öklelés ölt, hanem az utána következő rágcsálótámadás a kis fehérektől. Nézd meg szerintem, hogy egy kiadott utasítás/támadás és a megjelenítése közt van-e csúszás a képben. Ha igen, akkor az szopás a javából. Normális asztali gépen ilyet nem nagyon láttam, de a "fejlett" laptopomon veszettül érezhető. Vagy hardver, vagy valami driver propbléma lehet (legalábbis nálam). Ha képi csúszás van, akkor macerás kezelni. Amit látsz és ahova csapsz az nem fedi a valóságot. Ha mellécsapsz mert időközben máshol van a monster, akkor meg nem tölt semmit és nem is sebez. Mondjuk a szeleknél ilyen gond nem nagyon lehetne, de azok meg 12-13 tick-enként töltenek csak furyt. Leachben ilyen gond nem lehetne (?).

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Gorneck

    titán

    válasz davidsito #33905 üzenetére

    Azok a herék ha egyre gondolunk akkorát ütnek, hogy ihajjja (40k-t simán lecsapnak rólad, act4 birodalmi lépegető meg még nagyobbat, van 1-2 mob ami kegyetlen nagyot csap, és ez szintén elég régóta van így)...vagy nagyon rég jártál arra, de azok képesek egyhitelni...egy pajzsos Barbinak is fáj mikor lesúúúúlyt a kalapáccsal...szal odébb kell állni mikor kalapácsukkal cirógatják a betont... :D

    A bikáknak viszont valóban nem kéne 1 hitelnie...FW+WH+FoM runt nyomatom már elég régóta és bika ott még sose 1hitelt, még a Monkomat/WDmet se...erre max akkor van esélye, ha több szágul belém egymás után...de nagyobb tömegben erre még Rend nélkül sincs sok esélye...

    De mivel furcsaságok vannak egy ideje, így annyira nem lep meg ez se...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

  • Jazz

    veterán

    válasz davidsito #33905 üzenetére

    Nem a hp a lényeg hanem az ehp.

    Ezek szerint nerfelték a barit? Jól tették. A bari volt eddig az OP kari. Olcsó, egyszerű, erős, halhatatlan ultra tank. Semmi kihívás.
    Ehhez képest lehet hogy nagy most a kontraszt.
    Minden más kari méreg drága, mert egyszerre kell hogy legyen mindenhol magas main stat, all res, armor, cc, cd, as....lehet most ez a barinál is így lesz? És nem csak abból áll a kari építés, hogy str, vita: hello. (kis túlzással persze ;] )

    Ha kevés az LS, lehet rakni mindkét fegyóra....

    (#33938) davidsito: Ha ilyen nagy a gáz, miért nem nézel progressen egy jobb barit, és építed az szerint....vagy itt van mikro, biztos készséggel segít. Őt nem nagyon láttam halni stream-en.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák