Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #32781 üzenetére

    Azert ugye erzed hogy ez nem valasz a kerdesemre.. nem csoppenek bele olyan buliba ahol en vagyok a majer es mindenki mas meg fetreng, mert amint azt latom hogy nem a megfelelo csapatba kerultem mar lepek is kifele.. ha publicban vagyok akkor ezt lelkiismeretfurdalas nelkul megteszem, ha meg ismeros/haver altal szervezett a dolog akkor teleport to town, es meg lehet beszelni a cseten hogy gyerekek ez igy nekem nem koser.. Maximum 1 elit packet kell vegigszenvedned es azonnal latod hogy itt valami nem stimmel..

    Nem vagy semmire kenyszeritve vagy kotelezve.. tovabbra sem miert problema ez.. :F minden szituban a magam ura vagyok es minden korulmenyek kozott en valogatom meg hogy kivel jatszom egyutt..

    szerk.
    kkf: koszonom, megtapasztaltam ezt a jelenseget. Nem azt kerdojelezem meg, hogy ez letezik, tisztaban vagyok vele hogy egy rakas diszhuszar meg papirdps rohangal publicban mp10.. azt kerdojelezem meg hogy ezert nap mint nap ide kell jonni panaszkodni, mert nem hiszem hogy barki is arra van itt kenyszeritve a fullos csodalatos dps karakterevel hogy masok helyett harcoljon.. sajat dontesed hogy kivel mikor hol jatszol egyutt..

    [ Szerkesztve ]

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • jjc

    aktív tag

    válasz Gorneck #32781 üzenetére

    múltkor próbaképp mentem egy mp8-as kört publicban:
    p11 monk szinte csak sárga cuccban, 110k dps-sel. esik-kel szegény. 10 perc után óvatosan írtam partyban, h ne vegye sértésnek, de sztem még sok neki az mp8.
    aszongya, h igen, tudja... és "játszik" tovább.

    Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

Új hozzászólás Aktív témák