Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz killerjohn #31105 üzenetére

    Na ma nekem van kotekedos napom..

    "mire elérsz infernoig, teljesen mindegy milyen karival mész, mert röhejesen könnyű az egész. Infernon meg mire eljutsz diakillig, addigra lesz kis aranyad. Ezután gyakorlatilag kaszttól függetelenül bármit fel lehet szerelni 40M aranyból MP3-ra "

    - rendes cuccok vagy egy csapattars nelkul nem jutsz el infernoig, mert az act bossok erosek, es ha nem vagy jol felszerelve siman leutnek, es amikor mar 25x-re mesz neki Belialnak es meg mindig megol akkor sirva dobod el a klaviaturat - tehat a 'rohejesen konnyu' szimplan nem igaz. Magatalalos sarga kis cuccaidban nem fogsz tudni haladni..

    - mire eljutsz diablo killig semmilyen aranyad nem marad mert cuccokra koltotted AH-ban hogy legalabb valamennyire fejlodj es haladni tudj, mert esni nem fog semmi, azt hiaba is varod, semmilyen hasznalhato sarga vagy legendary nem fog esni..

    - ha megis osszekuporgatsz valami kis goldot akkor iszonyat nagy pofon lesz majd amikor kiderul szamodra hogy mennyibe is kerul gemmeket fejleszteni..

    - aztan amikor majd masfel millio goldba kerul pl a ponis palyahoz upgradelni a botot (amit iszonyat nehez kifarmolni..) akkor ugy fogod kifizetni mintha a fogadat huznak, es megint ott allsz majd ures zsebbel meg kovacsra se futja majd..

    - aztan mikor mar teljesen kilatastalan a helyzeted akkor itt a forumon vki adakozni fog es szerzel egy olyan legendary cuccot amit a kozosseg nagy resze azonnal bezuzna vagy csak siman elhajitana, de neked akkor a vilagot fogja jelenteni..

    - a 40M aranyat ugyanugy fogod osszehozni, mint az osszes nagyszaju: sutyiban euroert RMAH-ban, vagy kez alatt feketen valakitol veszel goldot. En is ezt tettem, az elso parszazmillamat vettem, kulonben ma se tartanek sehol.. csak en legalabb bevallom..

    - aztan telnek a honapok, es egyre jobb leszel, fejlodik a kis karaktered, javul a DPS, novekszik az mp level, talasz egy ket dragabb cuccot, csinalsz egy ket jo eladast es bekerulsz a rutinos gazdak playerek koze. Akkor aztan majd feljossz a forumra es latod hogy egy kezdo most vette meg a jatekot es segitseget ker, es akkor majd te is beirod neki, hogy kicsicsira.. level 60 paragon 50 mp8 500 millioig ez a jatek rohejesen konnyu.. nem is kihivas.. :(

    Remelem azert most kedvet csinaltam neked hozza.. :B a battle tagem Sunra#2349 nyugodtan keress meg a jatekban ha segitsegre lesz szukseged, legyen az tanacs, gold, cuccok vagy barmi egyeb.. jo jatekot neked, elvezd, es ne hallgass senkire :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák