Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz killerjohn #27234 üzenetére

    Hát nálam sem pörög a cucc.
    Épp ezért nem is játszom..csak esténként a skacokkal, akikkel közben elmarhulunk.
    Soloba már nem tud lekötni.
    A drop sz*r, a craft sz*r, itemek amikkel fejlődni tudnék elérhetetlen áron vannak, főleg ilyen drop mellett..
    Szóval nah..kifújt a D3.

    Sok-sok szuper órát töltöttem vele, de ha a Blizzard sz*rik az egészre, akkor ne én küzdjek már azért hogy egy kis izgalmat találjak a játékukba.

    Persze nagyszerű a mobsűrűség emelés ACT1en pl, de ahogy azt már hetekkel ezelőtt is mondtam (nem titok, szerintem mindenki tudja), érdemi/tartalmi újítást ez a patch sem hozott.
    Ha bejönnek majd a tuningos legendek akkor is ugyanez lesz...várod hogy essen valami de nem esik.
    Jó..mondjuk gondolom patch után 1-2 napig emelet drop rate lesz, de kb ennyiben ki is merül.

    Bődületes tartalom kellene hogy úgy le tudjon kötni mint annak idején..de van egy sanda gyanúm hogy ezt a kiegig nem kapjuk meg. :N
    És még attól is félek hogy a kiegbe esetleg csak beletolnak még 1 ACT-ot meg 1-2 új karit és ennyi, amin az ember igazából egy délután alatt átszalad, és kezdheti elölről a vég nélküli farmot. Bár remélem hogy nem lesz igazam, és olyan tartalmas lesz a patch hogy 2040ig nem bírjuk majd letenni. :C

    szerk: Az 50M egy körülbelüli érték..de szinte biztos vagyok benne hogy kihozható..
    Annyira persze nem érdekel hogy elkezdjek itemeket keresni, de amikor én kezdtem a Wizardomat annak idején akkor 30M-ből kihoztam egy olyat amivel MPL3-on úgy mentem végig mintha ott sem lenne és MPL5ön is boldogultam. Azóta meg rengeteget zuhantak az árak, szóval szerintem simán megoldható. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • F-ECT$

    titán

    válasz killerjohn #27234 üzenetére

    50M-ből MP5 archon? gear és build link plíííííííííííííz

    Amennyire leestek a közepes cuccok árai, szerintem ez nem olyan nehéz. MP5-höz kell olyan 250k buffed dps, 35k hp, 4000 armor, 600 all res, és kész. Fejes andy, kesztyű, bracer, nyaklánc - craft, a nem high end triumok olcsók, a kard lesz húzós az ls, chd, socket miatt, egy zuni csizma + poc, tal chest, meg egy hf ring és kész.

    Dive ever, work never.

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #27234 üzenetére

    Ha má rúgyis unod és nincs megújulásra remény, akkor jöhetsz Starcraftozni (Luke, térj át a Sötét Oldalra! ).
    Mozgalmas, pörgős, véres, versengős. Mindig kellemes érzés szénné gyalázni azokat akik épp csak betették a lábukat a játékba (azaz "tétmeccset" nem játszok mostanság, csak 2v2-t olyan mapon, ami startereseknek is elérhető. Így jó eséllyel könnyű a préda). :DDD

    Amúgy meg: ej, de sokat dumáltok ma. :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák