Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Sirandrish #12107 üzenetére

    "Az lehet, de én akkor is csak azt látom hogy havonta jön valami emberke külföldi forumra...leír valamit aztán az olyan gyönyörűen elterjed hogy lassan az fogja elszégyellni magát aki nem áll be a sorba.
    Olyan dolgok lesznek "legjobbak" meg "kötelezőek" amiket addig le se sz*rt senki...
    Bár igazából nekem aztán tökmindegy.."

    Erre reagáltam.Kicsit érdekes és ellentmondó az amit mondasz, és az amit teszel.
    Kb ennyi.
    Utána lehet szépíteni hogy elvettél vagy hozzáadtál területeket, mikor paragon 88ig full lact3at toltál, és ezután váltottál át az Alkaizer runra, vagy ahogy te mondod, részleges Alkaizer runra.Tehát részben átvetted az Alkaizer runt, eléred vele a para100at (gyorsabban mint gondolnád) utána meg a fentieket beirkálod ide a fórumba.A kettősség nekem nem ok.
    De nekem tök8' ám.Csak nem értelek.

    1.Ok, 88tól.
    2.Alkaizert megvágtad, de soha a büdös életben nem tudtad volna h van ilyen, ha nincs róla fórum, nincs róla videó, pontosabban maga a gyerek ezt nem találta volna ki...
    3.Ez baj, mert így másoknak segíthetsz.Én ajánlottam pár embernek, mert sok elite pakk van, viszonylag rövid idő alatt.Igaz én mpl4-5re lőttem be azt a runt.
    4.Ezt nem értem.Miért kéne valakit lenézni ezért vagy azért...ilyent én nem említettem.
    5.Nem is kell.De az ötletet, az alapot jó volt ellesni.És persze kell is, mert mint mondtam, a jó ötleteket érdemes hasznosítani.

    "Érdekes hogy pont te reagáltál rá"
    Ha itt arra gondoltál, hogy én is ezt tolom, akkor csak nyugodtan.De nekem nem esik nehezemre ellesni az okos ötleteket.Ha meg tényleg jó is, akkor meg főleg.De nem kezelem szentírásnak.

Új hozzászólás Aktív témák