Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz penge111 #110215 üzenetére

    "Egyébként ha egyre magasabb GR-t megy az ember annak van jelentősége drop szempontjából? Mekkora a legmagasabb GR 150-160? Seasonnak mi értelme van?"
    Magasabb GR-en magasabbra huzod a gemeket, meg szerintem tobb a loot (nem jelenti, hogy jobb is, csak tobb) 150 a legmagasabb GR, ezt soloban eddig csak crusader erte el nonseasonban ugy tudom, viszont a mostani seasonban olyan eros a season buff, hogy talan minden karakter elerte. A seasonnak az az ertelme, hogy valami erosites, jelen pillanatban, oles utan kapsz kulonbozo bonuszokat, amivel sokkal jobban lehet haladni, mint non seasonban. Masik ertelme a seasonnak, hogy kezdeskor mindenki 0-rol kezdi, tehat sem alapanyag, sem paragon, csak ures lada es a level 1-es karakter, szoval, mindenki ugyanonnan indul. Aki sok idot tud beleolni, van nemi eselye lepest tartani a top playerekkel. (de csak ha effektiven, csapatban jatszik)

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • _drk

    őstag

    válasz penge111 #110215 üzenetére

    Mondjuk én csak season-ozok. Totál nulláról felhúzok karit kb addig ahol most te vagy. Addig nagyon intenzív, úgymond élménydús a fejlődés mert mindig esik valami, GR-eket is pushoolod felfele, szépen gyorsan fejlődik a karakter.
    Viszont utána eléggé lelassul. Ancient meg primal cucc ritka főleg aminek jó statja is van. Még az ékszerek amik kiborítanak, tényleg itt kell panaszkodni hogy nehezen ki essen legalább egy.
    Itt általában meg is unom mert egy karin belül kb 2 build fér bele, általában az ajándék setes meg egy másik ami éppen a legjobb mondjuk. Ebbe bele megy 20-30 óra és elég is. Ez az 5 órát farmolok matira, majd mindet elpörgetve hirtelen semmit nem ad, az elveszi a kedvet.
    Viszont addig rohadt jó, ráadásul a community is aktív, mindig van minden féle játékos, pont annyi paraval mint neked.

Új hozzászólás Aktív témák