Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Bird #102278 üzenetére

    egy gondolat, mert en se vagyok benne biztos:

    amiota ott a raklap +impale dam a karlein 2.6.1 ota, azota szvsz nem biztos, hogy az impale dam a jobb a sisakon es foleg a tegezen, hanem a vit. kb ahogy szamoltam ilyen par szazalek damrol beszelunk (calculatorral nem neztem utana, de nem hinnem, hogy tobb a karlei bonuszat figyelembe veve aranyaiban nezve), viszont ugy 30+% toughnessrol, ami GR100 korul mar fontos lehet, ertsd a poison+arcane kozepen az ember bent tud-e allni meg 1 secig amig a CoE megy. foleg, hogy shadow impalenel patch elott 300 pontot szokas volt vitre rakni novelni a stabilitasat.

    ugyanugy fegyveren a disc helyett LoK is tud segiteni.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bird #102278 üzenetére

    Egy szóval nem írtam, hogy ez az ultimate kari, nyilvánvalóan rengeteget lehetne még rajta javítani. De hát mit csináljak, ha ezek estek? Ha lenne mindenből panci, azokat viselném, sajnos ezekre futotta. De engem már szezonkezdés előtt az ilyesmi nem izgat annyira, csütörtökön úgyis átkonvertálom és nulláról fogok vele indulni.

    Ami a pörgetést illeti, ahová lehetett, oda igyekeztem CHC-t, CHD-t, és CDR-t tekerni, de sajnos egy cuccon csak egyet lehet változtatni, mást nem, nem tudok a VIT helyett mondjuk AS-t, hiába tudom magamtól is, hogy jobb lenne. Majd S12-ben, ha lesz jobb, záráskor lecserélem azokat, amik most vannak rajta.

    Ne úgy tekints erre a karira, mint a sajátodra. Egyrészt ezen még minden a patch előttről van, a fegyver és a kesztyű kivételével. Másrészt én soha nem tudom annyira kimaxolni, hogy minden pöpec legyen rajta, mert egyedül játszva jóval kevesebb matit tudok elpörgetni, mint ti. (Nem tudom, ki mondott itt a napokban valami olyasmit, hogy patch után mindenkinek alapból kell a GR100-at tudnia, de az biztos, hogy nem olyasvalaki, aki eddig maximum GR75-ig jutott).

    Úgyhogy peace, nekem már az is bőven elég, hogy patch óta lehozom fixre a GR90-et, holott addig még GR75-ig is alig jutottam el. Ha sikerül, és tudok javítani a cuccokon, talán meglesz a GR100 is egyszer, de ha mégsem, akkor sem lesznek álmatlan éjszakáim miatta.

    Egy dolgot azért szívesen vennék: eshetne már olyasmi is panciban, amit tényleg fel is lehet használni, eddig minden a kukában végezte, ami nem, az is csak átmenetileg jó új karira, míg ki nem esik a megfelelő leg.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák