Keresés

Aktív témák

  • SimS

    senior tag

    válasz WayneGace #3662 üzenetére

    Üdv

    Ez jópofa, sok egészen hasznos dolgot látni ebben a kis videóban is.
    Meg azért szép is, kíváncsi vagyok eljut-e Európáig.

    Mondjuk nem értem miért MMO-ként írják, mindegy ők a készítők, csak jobban tudják. :U

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz Jazz #5985 üzenetére

    Üdv

    Nem tudom igazán mennyire jelentős a konfig - meg kell kérdezni / körbenézni a fórumtársaknál kinek mije van, aki kapott.

    pl.: én is kaptam ma, simán kidobtam a levelet, spamnak (nem a sima noreply volt a feladó :D). Aztán mikor hazaértem csak megnéztem az accom és lám :) mondjuk időm nincs is rá, kb. 15 perc alatt meg is untam, illetve kegyetlen lagos volt (általában NA felé 200 körüli pingem szokott lenni, most volt 4-500 bneten, máshol a szokásos). Talán holnap jobb lesz.. akkor végignyomom

    Ennyi idő alatt nem lehet következtetni semmire, de benyomásom annyi róla, hogy csúnya - legalábbis a textúrák. Nyilván nem véglegesek még (sc2 beta is ilyesmi volt, aztán lám, most szép).. a színek meg szerintem rendben vannak.

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    válasz Cybertrone #5987 üzenetére

    Üdv

    Tiszta sor, írtam is utána, hogy úgysem véglegesek, így biztosan lesz ez jobb is. Mondjuk ultra-hoz úgyis kevés lesz a vas (ahogy sc2-ben is az). :)

    Ha már mondod a régebbi konfigot, ki is próbálom az előző masinámon majd - meglátom mennyire szalad azon. Szerintem egy med-low féleség vállalható lesz team-mel is.

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    Írok gyorsan egy beszámolót, most már hogy kiachiztam magam :)
    Nem lett ez a béta annyira rossz, mint elsőre írtam. :U

    A leg-kasztok azok a DH és Monk, előtte: huu, meg aah és mikor játszottam.. hát mindkettő elég gyenge eresztés volt sajnos. Ha így maradnak tuti nem DH lesz az első, amit kezdek :(

    Ami kifejezetten adja az érzést az a barbár kétség kívül. A WD meg annyira jópofa (és az előbbihez hasonlóan szintén elég op tud lenni), hogy megint csak hangulatos vele nyomni. Esélyesek, hogy elsők legyenek :)

    A wizard meg ok - lakótársamnak jobban bejött. A béta ugyan elég rövid, hogy messze menő következtetéseket lehessen levonni, de endgame-ben blizzardéknál a wizard a nyerő :K

    Szóval, ha nem is 15-én, de a polcon lesz belőle egy darab részemről.

    p.s.: remélem a hangokon is csiszolnak még, mert néhol azonosnak tűntek a játék folyamán..

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    Még nem szerepelt itt kérdésként, hátha más már megoldotta:
    Act 4-ben az egyik random dungeon-ban (Holy Sanctum) akadt egy kis gondom. Ez az a hely, ahol a padló feljön, ha rálépsz akkor megszilárdul és mobok spawnolnak.

    A kérdésem az volna, hogyan lehet mindet felhozni?
    Elsőnek 1 maradt lenn, másodiknak 2.. nem gondolom, hogy lenne különösebb kiváltság ha mind feljön (de vannak páran akiknek összejött), csak marhára idegesít - bár lehet teljesen random az egész.

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

  • SimS

    senior tag

    Üdv

    Lassacskán szeretném abbahagyni a játékot, mert hamarosan időm sem lesz hozzá, plusz jónéhányan már ismerőseim közül is leálltak vele (ha csak ideiglenesen, akkor is).

    És (ami miatt is ide írok) szeretném kivonni a gold-om a játékból, de nem a 0.1 eur / millió árfolyamon (sarkítok tudom). Ehhez keresnék igazából valakit, aki segítene kiválasztani egy megfelelő itemet AH-ban, amit utána ~nagy valószínűséggel eladhatok RMAH-ban.
    Minden ingóságot pénzzé téve (geart annyira nem akarok, mert lehet 1 év múlva ismét lesz rá szükség) nagyjából 5-7M-ról beszélhetünk. Nem sok, nem is várok érte túl sokat.

    Köszi,

    p.s.: remélem nem írtam / kértem semmilyen blizz / ph szabályba ütközőt.

    SimS

    Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

Aktív témák