Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Na eza hétvége is eltelt semmi buliba nem voltma enm is ittam..Zsuzskával voltam..nekem ő számíta legtöbbet. :K
    Tök jól elvoltunk...voltak fini ízek a kerti tűz után...voltunk peccantani..hát szegényt pont xarkor vittme el smemi kapás nem volt meg fogás se..mind1 ajo levegő a nyugodtság táj neki is kikapcsolódást jelentett....nem baj majd máskor ;)
    Stégeük is lassna kész lesz besegítettem én is.
    Rohanás az egész hetem fax ki van dehát ez van..6ko még stégfestés..8kor már ittho vacsizva fürödve szállítót nézve :DDD :))
    Fáradtvok nem soká alszok is inkább...
    180km autozás tanulsága hogy egyesek direkt szándékosna tartanak fle hogy bosszantsanak szörnyű hogy iylne országban élünk...beláttam miért jár aki megteheti x5tel meg haosnlókkal...mert ha valami gebax vana gallytöővel..átad egy határozott hátsó lökéssel pár lóerőt a nem megfelelően közlekedőneka méneshalomból...teljesne érthető aki megteheti tegye...nekem is csak 2.0ás lehet a következő autó vagy fölötte..ebbe az országba kell.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák