Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    Jo rég írtam ennek oka elvették a számlálót, és én kíváncsi avgyok hány ember kíváncsi rám.mind1.azért írok.

    Elég sok dolog történt.
    karácsonykor jó beteg volt, de nagy nehezen kilábaltam belőle tök jó volt.
    anyámmal szokás szerint jól összebalhéztam szót nem érdemel az az ember.
    csajommal jol megvagyok pár vitától eltekintve de az belefér.
    autó megyeget hol 9et hol 12öt eszik totálkizsámíthatatlan most van rá ksi pénzem elviszem egy szakihoz amint lesz időm.
    örültem a csajom ajándékának amit sejtetem azt kaptam bárányszőrmét.ő is örült amit én vettem.
    szilvezsterkor cska ahveréknál volt poker 3x nyertem.
    Azota megy az edzés visszajöjjek a kiahgyás miatt amia betegség miatt volt.jön is a jumbo ujra. :DD
    melo megyeget kissé unalmas néha, dehát valamitkell tenni.
    Azóta vettem még utolag karira avgy csk ugy egy aranyminát sretro polot törkre bejön.
    saxoo.ba akartam egy kabátot 10é..tökr ebejött de nem volt xl méret, poloból is 2xl kellettde az meg foltos volt faxom.
    buli volt potszilveszter b7b jo volt.
    holnap után is lesz handsuppos utoszilveszter.remélem jo lesz.kis finlandia van még de mad bvetöltök még valamit a készletbe. :D
    gildába fogok járni remélem fizetős lesz eltünik a banda fele mert tumultus vanamugy joa hely.
    sok szabadnapom volt sokat voltma Timivle ugy örültem neki, már már jó lenne összeköltözni kicsit. :U :U
    gépet alig hazsnlóm de azért szokás szerint nem ártana jobb talán 20 év mulva eljön ennek si az ideje mikor ráveszem magam :DD
    Telomat ninbcs kedvem cseérlni mert hiűba régi ütött kopott darab megbízható. a maiakkal sok a gond a bonyolutságuk miatt.fagyás térerő..s.tb.

    megint össze kéne szednem van pár dolog amit el akarok adni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák