Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #113 üzenetére

    Kocsi áll mert nincs pénzem rá.nincs is kedvem vele menni mert ilyenkor sokat eszik hidegben.
    undorító ez az őszies változékony idő 1x süt nap 1x szeles esős ködös fos nulla.
    Tegnap volt a szülinapom jol esett pár embert gondolt rám olyanok is akikre nem gondoltam.azért csak számítók még valakinek.
    Már kezdődhetne a melo jo lenne.
    nem volt 2 napig netem digisek kijöttek hívtam őket valami kábelhiba volt.érdekes
    A mulkori csomo jo film után most 3 rossz alakítást láttam hát nincs is kedvem most nézni filmet egy darabig, lehangoló.
    Voltam párszor városban olyan lehangoló,tele brazíllal mindenhol, olyan gáz.

    Buli megvolt csütörtökön faja zene mindenki haverok ott voltak jol besöröztünk meg sangriáztunk tomboltunk....mindenki jol érezte magát klassz party volt tiszta régi e klub feeling.na erről még mesélek lejjebb kapcsolatos ezzel.

    Edzés megyeget de tényleg egyedül jobb mert jobban odafigyelek, talán picit növök is.

    Amugy tiszta gáz tegnap szülinapom volt és a rossza kedvem.lehet mert nincs pénzem, pedig pár dolgot.csajommal is csak a balhé van, tiszta kezd az lenne mint elözővel.mindig mindenért szólni ami nem tetszik meg fax ki van már magától mér nem érzi mia feladata, meg így nincs bennem hogy keressek mást jobbat.és nekem mindig megértőnek kell lennem és szótlanul türni ha valami nem tetszik.
    Áhh egyre jobban érzem véget kéne ennek vetni, pláne ugy hogy ránézek pár énprofilu nőre és ugy érzem szerelmes vagyok bele, nem tudok levenni róla a szemem, izgat mit fog válaszolni vajon mi lenne kettönk között.vagy ilyesmi.de tanácstalan vagyok szeretem a barátnőm de valahogy valami mégse olyna amilyen.3 hó után benne lankad kihül a dolog nincs elég sex fax ki van már erőlködni a nőkkkel ezért is ami full alap természetes dolog.kéne 2. meg 3. barátnő rá kell gyurni a tervre.max. bebukom és akkor nem gyötrödök tovább mehetke haverokkal ujra sokat pangani nem kell engedélyt kérni ide oda hogy mehetke nem lesz az hogy fuuu most rosszaloan néz rám valaki mert én mér megyek ugy oda azokkal.nem kell vigyázni ha probálkozik másvalakivel észrevesznek lebukok.lehet egyedül kéne lennem nem kell nekem senki csak dugni azt hello.faxnak van kedve másnak a hisztijét eltürni meg hagyni hogy nyagasson.nem mondhat ám egy rossz szót se csak már kicsit betelt bili elszakad a cérna....már voltunk étterembe moziba, teázoba, van mindig program bejártuk fél pestet érdekesebb helyeit.és akkor itt így vége és így se vagyok jo?? :U ...áhh lehet én élem magam bele tulságosan és csak egy elnyult nyári flört ez.mert elmult már ujra egy balatoniii nyáárrrrrrrrrrrrrr :DDD :DD...

    na ez ami hiányzik.
    amugy több haverral si dumáltam és főleg magamon veszme észre de ők is megerősítik ezt
    régen mikor eklubba bankba jártunk miylne jó idők voltak.kicsit tanultam melozgattam megkerestem a pénz du.n haverokkal pangottam ide oda jártunk marhultunk mentek az oltások, 3 buli hetente abból 2 tuti full knock out... :DDD ...és a lényeg nem idegesítettem magam semmin...tö happy voltam nem érdekeltek ezek a hülye női hisztik amit akartam megkaptam és amugy meg tök jol elvoltam mint a befőtt ment a need for speed underground...3 évig online világ 4. sprintbe csomo német spanyol finn netes haver dumálgatni csaka gammáról msn meg bajnokság meg chat poénok sok röhögés...vidámság..most meg itt vagyok a hülye nőkkel baxom el az életem huzom velük az időt..most is a nyári pénzből rég lehetne jó gépem csomo jo gammázni shifttel miegymás vagy xbox....és akkor pont ilyenekről írok és felhív haver de jo 2 uj csajjal fog randizni...áhh gyerekek ez jel isteni jel hogy nekem ez kell ez az élet nem erőlködni.értem én hogy elmult de ujra lehet éleszteni, és nem kell izélni hogy fu most mit nem lehet meg ilyenek.tiszta fainul éreztem magam akkor jo kedvem volt még az se érdekelt néha lehuztak csomo pénzt elbaxtam ment a csapatás bmw.vel.. :B ...és milyen jo éreztem magam tartós nő nélkül, de azért mindig ott volt lehetett valakivel probálkozni.mega régi zenék...áhh extasyyyyyyy , discotec, fucking bjutifál... :C :C ....áh ez volt a szép időszak...demost is baxoma rezet egyre rosszabb kilátástalanabb a helyzetem.anyám is lassan bekattan voltam otthon ideje lenne elmenne már orvoshoz.....annyira hiányzik ez a régi idő a sok röhögés oltás versenyzés csajozás minden....ok értem én felnöttem meg bennem van kéne valami tartós de minek???hogy erőltetnem kelljen magam hogy a max.ot adjam mert másképp csak szopok megbántanak és nem érzem jol magam.ma is hívtak haverok sörözni áhh lehet elmegyek azt jol bebaxok...hátha valami rég szép idők emlékére vagy csajozás is lesz....
    megörülök már ettől az egész xar helyzettől mindig magamba tartani ami nem tetszik hogy ne legyne vita de azért legyen jo kedvem érezzem jol magam mikor nem az van amit szeretnék.

    elegem volt 2010r változtatunk pár dolgon még tovább radikálisabban mert nem votl elég ami most van.olyan jo lenne mindenki békénhagyni kicsit elmennék 1 hónapra lakatlan szigetre kedves boldog aranyos emberke közé...no telefon net kocsi cska pangani tenger napfény....tiszta sirály.
    szóval ez így kikivánkozott belőlem bocsi a kifejezettképp sok hibáért de ugy dölt belőlem a sorok hossza és ahogy a magamba igy mondtam egyből ugy írtam is le mert ez az igazság ez van az agyamba lelkembe szívembe.éás bánt nem így van.

    na belejavítgattam olvashatóbb legyen

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák