Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz dragonfx #109 üzenetére

    Hát elég rendesne elromlott az idő az elmúlt szűk 2 hétben mióta írtam ide.gyakorlatilag ez már koraőszi idő cska érződik nem nyár.de emnnyire kiüt a hangulatomra.hát sajnos ez mindig így volt velem.

    Sajnos vagy sem, nagy része van ebben Timinek(ő ilyen mostanság kicsit), de újra elkezdtem kegyetlenül ellustulni, és belexarni/beletörödni pár dologban, én nem ilyen vagyok, és ezen sürgősne változtatni akarok, ez a jellemvonás ne legyne űrrá rajtam mert nem jó, nem pozítív.

    Peca megvolt.3 potykát fogtunk, volt egy koi is, 2 lemaradt tuti kapás után.Timi is fogott egyet, hát jóval jobban sikerült mint a multkori.lehetett volna jobb is ha aza 2 megvan de így se volt rossz.valszeg szezonzáró peca volt, max. még én egyedül elmegyke majd.már annyira nem érdekel a horgászat beleuntam.De most hogy voltam ott a parton nem így éreztem újra éreztem a tüzet mint az uj szerelemben :)) ..nekem itt helyem mennem kell mert olyna jó ott lenni :DDD ..csak itthonról mondom azt nem érdekel, de ott a nyugodtság kapások.király érzés.ha jjj..

    Sajna nagyon ugy fest valami kényszer fos melot el kell vállalnom kis időszakra mert ez a nincstelenség, és csak megy az a pénz aminek nem kéne, nem állapot.haverokkal közösen megyük valahova még nem tudom.úgy tán jobb elviselhetőbb lesz.de már bármi érdekel.szóval aki érdekel és tud bármilyenfekete, időszakos, alkalmi, avgy hosszútávú avgy bármilyne melot privizzen léci.

    Azóta most volt buli tegnap hands up.sokkal jobb volt mint multkori csomó uj arccal lespanoztam.haverek mind szanaszét esve monduk én se panaszkodhattam, de én kitáncoltam.tombolás volt.3ig bírtam.ez van öregszek. :B

    gyúrás megyeget de nagyon kéne valami cumo, talán szülinapra besasol valami :DDD

    Timivel megvagyunk, szegény elég depis időszakát éli, és kiüzt egészségi állapotán.sajnálóm de sajna neki kell hogy a próblémáin tultegye magát olyan jellegű amiben én enm tudok segíteni mert nekem is probléma, PÉNZ.

    láttam fain ezüstláncot jajj nem kénemegvenni de annyira megéri.lehet akcióba egy cipellő is kéne tavaszi mert most jákcíóósss..na ezé is lesz valami spontán melo.

    auto megyeget.nekem is néha ilyne depis levert kedvem van de szerencsére tudom uralnia helyzetet és nem ragad rám.ilyne geci eza világ, ez az ország.áhhh nem is gondolok rá/kezdem el....órákat írhatnék róla.

    Na de mind1 fela fejjel itt a szombat szokás szerint takaríthatok :DDD vásárlás :D ..lassan háziférfi leszek :DD ...party után pont ehhez van kedvem, jah persze csakis.de muszáj.

    Voltunk kedvesemmel mult héten állatkertben.jól kibövült a hely nem is idő bejárni megnézni.hát ez is megvolt.

    elég összevissza írok.de ahogy épp beugranaka történtek.sry.ez nem egy mese hogy a szálak összekapcsolodjanak.ez a mátrix... :C

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Aktív témák