Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz BullZeye #18686 üzenetére

    Még pár dolog, ami most így eszembe jutott, és böki a csőrömet, és eléggé vicces 2011-ben egy ilyen nagy cégtől.

    6) Gyors feketeleves, a telepítési folyamatról:
    - Nem adnak hozzá semmi Driver CD-t,
    - nem adnak hozzá pontos infót/leírást, hogy milyen hardver is van benne pontosan,
    - Dell oldala szánalmasan kevés infót tartalmaz arról, hogy mit is csinál 1-1 letölthető program.
    - 70-90 kilóbájt/sec sebességgel kell letölteni kb 400 megányi driver-t.
    - BlueTooth driver-ben Avast kártékony kódot talált, így telepíteni nem tudtam (/akartam).
    - Leszenveded a 400 megányi Driver-t, és akkor veszed csak észre, hogy még egy normális nevet sem adtak neki, hogy tudd mi micsoda (R295444.exe), így +10 perc, míg kibogozod, hogy melyik a VGA, melyik az Audio (ami nem mellesleg telepítés után a program nyelve Lengyel/szlovák/Magyar keveréke, így egy részét értettem, egy részét nem.)
    Jah és akkor még arról nem is beszélek, hogy kijelölést így kollektíve tiltják az oldalukon, nehogy már onnan lehessen copy-pastelni a fájlneveket :W
    - Wifiből van kb 8 féle fent, nekem 1030N kell, de nem DELL-nek köszönhetem, hogy megtudtam, hogy ez van benne. :(((

    - Turbo Boost Technology Monitor Software -> Ezt nem tudtam telepíteni, mert a proci nem támogatja, csak tudnám, hogy akkor miért dobta ki a találatok között? (pontos serial numberre szűkítettem a találatot)
    - Management Engine Interface -> Ez pl mire jó? Mit csinál?
    - System Software -> Ez kell? Mi célt szolgál?

  • littlebrandy

    tag

    válasz BullZeye #18686 üzenetére

    Én is N5110-et akarok venni és kicsit megrémisztett ez a kijelentés, hogy botrányos a képernyő! :( Másnak is ez a tapasztalata? Nagyon fontos lenne, mert filmnézésre gyakran használnám!

    [ Szerkesztve ]

    Hard work never killed anybody, but why take a chance?

Új hozzászólás Aktív témák