Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szpájki

    tag

    válasz vycman #12314 üzenetére

    hi

    nem akarom h flémelésbe csapjon át, de leirom a véleményem :)
    a harmankardon hangszorón a toshiba virtualsoundos XT truesoundot bekapcsolva, nem lehet egy lapon említeni a hangzást, de még ezt kikapcsolva sem, tulzás nélkül.. :B komolyan mondom, h használom a toshibát, átülök ehhez és rosszul vagyok tőle :) és én még azzal voltam elégedetlen :Y amugy ez azért jelent nekem ilyen "hatalmas" problémát mivel én legtöbbször az ágyamban fekve használom és a kábelek igy is idegesítenek. azért a táp és a hálókari csatiját rakhatták volna egy oldalra :))
    ami még nem tetszik, h nem találtam dell power management progit hozzá és a vistáét kell használni. itt nincs lehetőség a hütés halkítására. ez a qiuckset meg nemsokat ér meglátásom szerint.
    a minőségi kérdéshez nemnagyon tudok hozzászolni mivel a két gép között van pár év, az uj toshibákat nem néztem meg a **** hivatalos szervizes tapasztalatom miatt pedig el is vetettem egy ujabb toshiba lehetőségét. :(((

    ami a dellben tetszik az a design és a serive tages support
    :R

    A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

Új hozzászólás Aktív témák