Új hozzászólás Aktív témák

  • rezsici

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Egy kis segítséget kérnék.
    Egy Latitude E6420-ra szerettem volna feltenni a Win 10-et. Rendesen bebootol a telepítő pendriveról, elindul a telepítő, kiválasztom a tiszta telepítést, és a partícióknál nem jutok tovább. Létrehozom az új partíciót, leformázom, de a tovább gombra kattintva azt a hibát írja, hogy "Nem sikerült sem új rendszerpartíciót létrehozni, sem meglévőt találni ". De a partíció ott van. Eredetileg ketté volt osztva, csak letöröltem a redszerpartíciót és újat hoztam létre, de nem volt jó. Azután összevontam őket, úgy sem volt jó. Megint ketté, akkor sem volt jó, mindig ezt a hibát írja. Az mondjuk érdekes, hogy ha létrehozok 1 v. 2 partíciót, mindkettőre elsődlegest ír, mert úgy tudom az egyiknek rendszernek kellene lennie. Próbálkoztam a BIOS-ban is, alapra állítottam, de akkor sem ment. A SATA oprationnál eredetileg ATA-ra volt állítva, de amikor alapra állítottam a BIOS-t, RAID-re állt. Az összes beállítást végigpróbáltam, de semmi sem segít. Már arra is gondoltam, hogy a winyóval lehet gond, de volt rajta Windows. Mondjuk lehet, hogy nem az eredeti, mert a Dell lapon úgy láttam gyárilag 500Gb-os van benne, ez meg csak 120Bb-os.
    Ha valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baj, azt nagyon megköszönném.

Új hozzászólás Aktív témák