Új hozzászólás Aktív témák

  • kovjan076

    újonc

    Az én tapasztalatom szerint csak nagy forgalmú helyről érdemes rendelni.Akár pizza akár más kaja.Én 3 helyről eszek a többit meg sem próbálom mert a hajam égnek áll amiket meséltek mik történnek a kisebb cégeknél.Lejárt szavatosságú termékek,ecetezett hús sütés előtt jól átöblítve.Szóval ahol nincs pörgés ott a szart tuti hogy a vendég eszi meg.Nem fogják benyelni a megmaradt dolgokat.Szóval se a Hapy-Hot se a New-York se a Vegas meg még van egy tucat ami szóba se jöhet!Mind ilyen 2-3 futáros meg 2-3 szakács max.Szóval 3 cég van aki képes minimum 20 embert foglalkoztatni.Nem írom le nehogy reklámarc legyek mint előttem sokan.Úgyis nagy guruk vannak itt tudják melyik a 3 legnagyobb.Ja itt az egyetlen kivétel a Casa!Ott van ember de az a cég oly szart csinál hogy hagyjuk!A haverom egy napig melózott náluk és nem bírta hogy minden hűtőbelévő edény sarkaiban bele ült a penész meg a trutyi.Fel is mondott!Szóval szarnak rá mit eszel.Sokat szívtam a haverokkal a kis cégekkel.Általában minőségi gondok voltak de volt olyan is hogy megpördült nekik aztán kijött a kaja 2 órára mert 2 futár volt össz.Kösz ezt nem!!

Új hozzászólás Aktív témák