Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz copass #53531 üzenetére

    Belőtt hajjal és sminkkel pont maszkot fogok használni :DDD

    Volt időm járni az úttesten is meg a járdán is hidd el, tudom miről beszélek. Persze először próbáltam menni az útttesten, ahogy kellene. De egy hét után rájöttem inkább féltem magam és a bringám és szabálytalankodok, mint egyik másik tuskó autós, vagy trolis, vagy buszos alá keveredjek, mert neki most nyomni kell a gázt mint az őrül. Ez persze reggel 7-kor, de a délutáni forgalomra meg a motorosok is csatlakoznak ehhez a táborhoz. Csapó elején meg ráadásul nem is lehet a járdán menni a sok köcsögtől amit a virágosok mind két oldalon kitesznek :W

    Max 25-el megyek ha nincs senki előttem jó távolságon belül, ha gyalogosok vannak akkor persze jóval lassabban. De épp úgy a gyalogosnak is kötelessége szétnézni mindenhol, mint az autósnak meg a bringásnak, csak a gyalogosok azt hiszik ők az isten...meg 4 sávos úton ott megy át ahol épp ő akarja, mert öreg és akkor rövidebb az út..na az ilyeneket igazán móresre tanítanám! A szabály mindenkire vonatkozik, de nincs olyan ember aki nem rúgja fel a KRESZ-t! A gyalogos sem szent, mint ahogy a többi közlekedő sem.

    Pl imádom az olyan anyát meg apát aki hagyja hogy kisgyermeke előtte rohan vagy 20 méterrel és persze nem tanította meg a helyes közlekedésre, a kis pici motoros gyerektől meg borsózik a hátam, amikor meglöki magát és kigurul az úttestre, mert lusta lökni magát és tetszik neki az autófeljárón ha legurul. Aztán anyuci meg apuci és vadul kiabál arra aki épp lecsengeti a gyereket az úton!!!

    (#53535) sto1911 Nekünk kell engedély a közös képviselőtől és kritériumot szabott meg: nem lehet panelillesztésnél fúrni, és a kifolyó vizet vissza kell vezetni a lakásba.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák