Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz headhunter #151132 üzenetére

    Módját igen egyszer lehet ha nincs nyomós indok, de az összegét nem
    Én a összeget változtattam most másodjára, mert elszámolás után mindig csökkentik az átlagra

    Nálunk ez így nézet ki
    Évesre kijött 1 363,15 m3 fogyasztás és a záróba leírták hogy A következő részszámla becsült mennyisége: 105 m3
    Na most mi úgy vagyunk vele hogy inkább előre többet fizetünk kicsit mint utólag sokat, ugye nem lehet tudni menyire hideg tél jön és kell e jobban fűteni
    Így ahogy megjött ez egyből telefon és fel is emeltem 150m3, eddig ennyit fizetünk, jelenleg 1200m3 van befizetve
    (Amúgy igen most többet használtunk mert 4hete néztem meg és akkor már 1380m3 jártunk, és még a szeptember, október ott lesz ki tudja menyire lesz hideg, így én úgy gondolom hogy 1550m3 környékén fogjuk zárni az évet)

    Na de most jött ez a megszorítás
    És azért vittem le 143m3-re mert ez átlépi és ha minden úgy van ahogy gondolom azt a 6m3 750Ft áron kellet volna fizetni
    Viszont nekem van egy érzésem hogy ebből lett volna olyan kavarás évez záráskor, hogy közel se biztos hogy visszakaptuk volna a 750Ft-os áron túlfizetést
    Így a jobb a békesség alapon csökkentettem

    Bár most meg olyanokat mondanak hogy nem is a augusztusi számla lesz a már emelt hanem a szeptemberi, így szeptemberin várni kell hogy mi mennyire jön ki nekik

    .....
    Amúgy kérdeznék még valamit
    Megjelenek ilyen írások számok pl [link]
    De hogy jön ez ki nekik?
    pl a fenti írásban 150m3, eddig 15300Ft, ezután 19170Ft, viszont a valóság az hogy mi eddig a 150m3 fizetünk 18317Ft-ot [kép]
    És nem értem honnan szedik a sokkal alacsonyabb számokat

    Hát ha van itt okosabb aki érti

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák