Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Pyttawrx #149238 üzenetére

    Nem túlzok amikkor bejött ez a papír dolog sok klímás cég, egyszemélyes vállalkozó nem kapta meg nem tudta megszerezni
    Így hivatalosan nem tudta a klímákat felszerelni

    De amúgy tökéletes precizitással dolgozó cégek egyszemélyes vállalkozók voltak ezek

    És ha ez a ember felrak egy klímát pappír nélkül még nem fogja rosszabbul felrakni mint egy sajtpapírral rendelkező cég, mert nem arról van szó hogy szakmát nem tanuló barbár fogja felrakni hanem aki ezt tanulta és csinálta is rendesen csak ép nincs meg a sajtpapírja

    Persze attól hogy drágán csinálják a papíros cégek attól még csinálhatják jól

    Én csak annyit akartam leírni hogy attól hogy valakinek nincs meg a sajtpírja, nem fogja rosszabbul felrakni már ha amúgy az a szakmája azt tanulta(csak nem lesz hivatalos)

    Itt a faluban is van ilyen vállalkozó, régen klímákat is szeretek a víz gáz mellet, jött ez a papír dolog és a klíma rész utána már nem tudták csinálni hivatalosan
    Ha románból vennék klímát simán rájuk bíznám a felszerelést mert megtudnák csinálni úgy mint a papíros cégek(De nem tudok nem bírná el a ház elektromos rendszere)

    De én be is fejeztem mert megint túltoltam, nem akarok hittérítésbe menni megint csak bosszantanak ilyen dolgok, mint a legutolsó ilyen lépésük hogy a online patikákat is kicsinálták aztán lehet jó nagy felárral venni a helyi dílertől(patikától)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák