Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz Aryes #145264 üzenetére

    1350 a termék és 1500 a pk. Itt van az eltolódás.Sokan a 200 forintos kajakiszállítási díjat sokallják, én plusz borravalót is adok ezen felül ha időben érkezik a kaja. Ráadásul szeretek személyesen vásárolni, megvan a varázsa. Ami az ingatlanpiacot illeti, nem panaszkodok, de személy szerint nem örülök, hogy ilyen magasan vannak az árak. Nagyon nagy baj lesz ebből a nagy hitelkihelyezésből. Csúnyább bukta lesz mint ami a devizahitelek bebukásakor. Sajnos pénzügyi tudatosság sincs, ez is probléma. Nagyobbat, jobbat, többet akarnak, amivel nincs baj, csak nem engedhetik meg maguknak. A napokban történt, hogy egy fiatal pár úgy vett fel hitelt 25 evre, hogy havi 100 ezer forintjuk maradt minden egyébre, és még gyermeket is szeretnének. Kicentiznek mindent, és mindezt 25 évre. Nekem egy hitelem volt 15 éve, még köztisztviselő voltam, hűtőt kellett vennem. Alig vártam, hogy leteljen az egy év, akkora nyomást éreztem magamon.
    Hiába élek ebből, senkit nem bíztatok arra, hogy most vegyen ingatlant. 30 százalékos önrésszel pedig pláne ne.

    Na jól elkanyqrodtam, de ha már rákérdeztél válaszoltam ;)

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák