Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz RandomName #144688 üzenetére

    Ki hogy értelmezi Gugát.
    Neki nem az volt a célja, hogy nézzétek-nézzétek, itt vagyok én, nyomom a videókat - tehát ő nem egy Herby stílusú emberke volt. Egy idő után persze tudta, h amit csinál, abból lehet egy kis pénzmagot összekaparni.
    Én szerettem a sztorijait, tetszett, ahogy megéli az életet (kivéve az alkoholizálását), ahogy a családját kezelte.
    Neki is, mint mindenkinek, megvoltak a hülyeségei, de ez valahogy kisebb arányban volt jelen.
    Többször elmondta és nyoma is volt (pl index láncfűrészes fórum), h a Fuxtec nem támogatja: kap pár pólót, repianyagot, de pénzt egy fillért sem kapott. Hollandiában, Szlovákiában nyomta a 12 órákat és abból mentek a sörözések.
    Neki a youtube is egy tér volt. Kezdte a hwsw-vel, majd írt a logoutra, írt könyvet (Beparipa), és amikor elfogyott a kedv, elmondta videóban. Ennyi. Ez volt az önkifejezés tere.
    Persze, ha figyel magára, kezelteti a magas vérnyomását (200+), ma is él talán.
    Mielőtt meghalt, beszélt arról, hogy hogy lesz vége az életének: [link]
    Nem akart szenvedni, nem akarta, hogy 70 évesen pelenkázzák, és tehetetlenül bámuljon ki a fejéből. Tisztában volt ő ezzel.
    Ő egy jó ember volt.

    ON: használ vki ilyen reflektort? Az IP44 miatt kérdem, mert eresz alatt lenne, de néha odaverhet az eső. A mostani Aldis az IP65, de sajna megadta magát... (villámlás, vihar alatt).

    [ Szerkesztve ]

    Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

Új hozzászólás Aktív témák