Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz zsolti1debre #106910 üzenetére

    Szia. Semmiképp nem ajánlom hogy egybe vegyél.
    Eleve amikor mosol más elvárásoknak kell a ruhákat beletenni - a legegyszerűbb szín szerint mosni elsődlegesen. A szárítás pedig nem szín szerint kell hanem anyag szerint. Tehát már nem jó ha mosol egy adagot és azt szárítod.
    De ha mégis így csinálod akkor lesz 1-2 használhatatlan ruhát ha nem vagy körül tekintő. A másik ha egybe megy a két program akkor hosszú a lefutási idő (nekem Indesit volt és mosás szárítás 5 óra).
    Most hogy külön van 1 óra a mosás, és 1 óra a szárítás, tehát amig megszárad az első adag addig kimossa a másodikat és mehet is a következő. Így az idő nagyon lerövidül.
    Aztán a mennyiség is fontos, hiába van a mosórészre írva - ha egybe van - hogy pl 7kg ruhát moshatsz, de a szárítás mindig kevesebb, az pl 5 kg. Ezért csak 5 kg ruhát tehetsz bele ha egybe mosás szárítás van.
    Ha külön vennél szárítót én nagyon tudom ajánlani ami nekem van most az AEG T86590IH3 szárítógépet, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ajánlatos hozzá cipőszárító rekeszt venni, ha van sok mosható cipőd :)

    (#106940) rob72 A Csapó-Vár utca sarkán van a régi Paletta papírbolt, ott mindig szokott lenni :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák