Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Kvelstadt #322 üzenetére

    Ja persze, az xp...
    Egyébként az első rész is jól megy win7-en, úgyhogy ezek után semmi nem indokolja, h. ne válts...
    A fegyvertuning a négy alsó és négy felső (v. csak kettő, frame-tól függ...) bővítőhelyen kívül még két külön bővítőhellyel is kombinálódik, bár gondolom nyilván észrevetted... Csak azért írom, mert vannak olyan upgrade-k, amik nem csak rád v. a fegyveredre hatnak, hanem a partnerére is. Ez mindenesetre piros pont a fejlesztőknek...

    Igen, én is minden feleslegesnek vélt itemet eladtam: eladhatod a somatic gélt, a fegyveralkatrészeket, a lőszert, életet, és alapanyag-pontokat gyűjthetsz velük.
    A tungsten (magyarul wolfrám) is növelhető, eladásnál mindig kiírja, hogy miből mennyit kap az ember...
    Az MK II-es dolgokat nem lehet eladni egyedül, meg azokat, amik 3-mal növelik a sebzést, tárat, stb, bár ez utóbbiakat első körben nem is kapod meg (csak new game +-ban).

    A nekedrohanós szörny... Melyik is az? Amelyikeket otthagytad... Most nem rémlik...

    A falmászás, hát attól én is falra másztam :DDD
    Aztán elkezdem variálni, hogy a bal v. a jobb oldali mászóegységet használom, persze sok különbség nincs, de a sztázis is sokat segytett...
    A ketrecnél én is elvoltam.
    Apropó: mennyi lett a játékidő és hány százalékosra toltad ki?

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák