Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    Igen, rögtön azzal kezdtem a játékot, hogy kampec. Nem tudtam merre szaladjak, sötét is volt és mindenhol szörnyeket és árnyékokat láttam. :D
    Meg is lepődtem hirtelen, hogy máris futhatok az életemért. Nem gondoltam, hogy a segíteni akaró fazon fél másodperc és szét akar tépni (jó gyorsan átalakult). Egyébként sokkal sötétebbnek érzem a sötét helyeket, mint az 1-be, most leszámítva azt, hogy sok világos hely is van. Lámpára szükség van eléggé, nincs annyira félhomály, még jó, hogy nem merül le.

    Már tolom a 3. fejezetet is, nemrég szaladtam bele fél tucat "kiscserkészbe". Hát az se volt semmi, először csak egyesével jöttek elő, könnyen le is puffantottam őket, de nem telt el 2 pillanat és teljesen körbe vettek, na akkor már pánik volt. :D

    Térképünk lesz majd? Mert egyenlőre nincs. Látom az útvonal követő más több dolgot is kijelez, de végül is a feladat felé található meg minden.

    SPOILER
    Van egy csávó aki beszélni akar velem, ő lehet az, aki Aftermath-ba tanulmányozta a markert és bekattanva kinyírta a családját, mert szörnyeknek látta őket (vagy azok is voltak nem tom). A csaj aki segít nekünk nekem újnak tűnik, nem volt előzményfilmekbe benne. Ő utalt rá ugye, hogy kerüljem a fószert, mert elmebeteg, kinyírta a családját, innen ugrott be az Aftermath-ból a látottak.

Új hozzászólás Aktív témák