Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    az első részbe még be kellett vezetni a dolgokat ezért ott eleinte alig majd egyre többen jöttek. itt már tudod miről is szól a történet és lehet belecsapni az akciók közepébe.
    jaja itt több lesz a lerohanós rész sőt még olyan is ahol minden irányból jönnek azaz nem tudod falnak vetni a hátad.
    van egy dög aki új lény viszont a mai napig óvatosan közlekedek a területükön. de nem lövöm le. majd rájössz melyikről beszélek :)

    impossible módon az első részben is megérte kinyitni a gócos ajtókat mert volt mögöttük egyszerre akár 50 lőszer.
    itt én elsőre is kinyitottam őket mert van olyan új erősebb ruha ami gócos ajtó mögött van. de előfordul hogy talál bent másik gócot vagy akár kettőt is. de az össz tartalmuk szinte mindig bőven meghaladja a 10ezer pénzt amibe egy góc kerül.
    igen itt már van savköpő. az első részbe volt a két karu csépos aki igen szívós volt. na utána ez a másik legszívósabb dög. h nincs lába köp fekve, ha nincs feje köp a nyakából, van amikor egy ilyen sav gömböt köp amit el lehet kapni kinézissel ha belassítod mikor köp. én még eddig ezt nem próbáltam ki de elméletileg az meg is öli egyből.

    egy kérdés. az elején mikor még lekötözött kézzel kell menekülni és el kell jutni egy ajtóig mert jönnek mindenhonnan. haltál meg? én anno elsőre rohadtul eltévedtem és nem adtak lehetőséget hogy megtaláljam a helyes utat.. :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák