Új hozzászólás Aktív témák

  • #20411392

    törölt tag

    válasz szallasi007 #315 üzenetére

    Amikor írtam a hozzászólást, akkor a skizó - öreg - beszéd végre gondoltam. Simán beleláttam, hogy a következő részben megpróbáljuk megtalálni az ellenszert - jön a Nero is valamivel - bármi. Nyitva hagyták a végét.

    Utána dzsatubén megnéztem a secret endingeket is, mert ismerve magam már csak a hordákat fogom cseszegetni. A többi (fertőzött területek és bandita táborok) is 80% felett vannak teljesítettségben, de azok nem voltak olyan szórakoztatóak, hogy csináljak velük még bármit.
    Illetve a harmincadik "valaki csinált valamit, keressem meg és öljem meg" esemény se mozgat így a végén.

    (Ez nálam egy elcseszett dolog. Amíg tart a story, addig élvezem ezeket is csinálni. Viszont ha lement a fő szál, akkor vége. Elvesztem az érdeklődésemet.
    A játékot pedig úgy szeretem játszani, mintha én lennék ott. Nem tudom elképzelni, hogy itt az utolsó roham előtt még elkezdenék csavargókat felkutatni. Amint elkezdtek felpörögni az események (Sarah-t áthelyezték a barlangba), onnantól nem csináltam 1 mellék küldetést sem, csak amit muszáj volt. Így volt számomra történet hű a cselekedetem.)

    Az O'Brian ending is érdekes. Így még inkább úgy gondolom, hogy lesz folytatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák