Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #399 üzenetére

    Sen fortressbe ha feljutottál a tetejére akkor rögtön miután kiértél az épületből felmész egy lépcsőn és ott egy kis tszta terület egy összeégett hullával mellette pedig a terület szélén le van omolva a tető pereme. na ott ha lenézel ott egy kis erkély és a bonfire. oda le kell esni és kész.
    A dobáló óriáshoz meg feltudsz jutni a és meg tudod ülni. ajánlott is mert ha bemész boss-hoz (oda is tudsz segítőt idézni human formába) még akkor is dobálni fog márpedig el leszel te foglalva mással.. :)
    Kis érdekesség. a bossal egy tetőn kell majd küzdeni és nekem egyszer előfordult hogy addig vergődött a boss míg lelépett a tetőről és meghalt. Előfordulhat ilyen ebben a játékban. Egyik gargolyle is leesett egyszer a tetőről. :D
    A nagy lovag után egy pár láda lesz meg még egy ellenfél. az csak ilyen mellékútvonal a fortress-ben.
    Ja és jól látod new londoba nincs bonfire. Ott majd szuszra kell eljutni a boss-ig. Akkor jártál ott? Megvan mit kell használni hogy sebezni tudd a szellemeket? Bár elég egyértelmű de mi anno nem nyomtuk be mert azt hittük hogy csak pont dobott egy itemet a játék.

    De ez amiről beszélni akarok olyan spoiler amit nem akarok ellőni hanem azt akarom hogy akkor lássátok tudjatok róla először mikor oda értek.

    Ja meg megvan az aranyos páncél amit úgy szeretnél. Anaor londoba megöltem Laurtec-et és visszaszereztem a firekeeper soul-t. Annyi segítséget adok hogy majd mikor te is itt jársz és invade-elsz Laurtec világába azzal a szem itemmel nem lesz hp flaskád mert abba a világba nincs ilyen. Viszont majd humanity-vel tudsz életet tölteni. Én kettőt használtam el mert most sokat bambáztam.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák