Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Na Lost Izalith, és a Bed of Chaos kész :) A Shorcut is megnyitva, Solaire megmentve.

    Ha már sikeresen beléptem a Darkwraith-be, elkezdtem komolyan invade-elgetni. Érdekesek a tapasztalataim. Először is, úgy érzem a karim nagyon alultápolt azokkal szemben akikkel eddig szembekerültem. Konkrétan eddig egyszer sikerült legyőznöm a támadott világ gazdáját, az összes többi alkalommal engem vertek le.
    PvP -vel tapasztalatotok? Van valamiféle szabályzás hogy ki milyen szintű karakterrel kerülhet szembe? Szerintem többségben ilyen bőven NG+ -os karakterekkell sorsoltak össze, alig sebzem őket, pedig a fegyóm 430 körül sebez már, rengeteg HP-juk van, rajtam meg brutálisan sebeznek, egy két találat leviszi a fél HP-mat. Valami tanácsot tudtuk adni? :)

    Ami viszont frankó, hogy ilyen olyan "balesetekből" kifolyólag rengeteg soul-t tudtam összeszedni PvP alatt. Konkrétan egyszer 600 000 soult kaptam egy fight közben, pedig nem is én nyertem. Ha több dark spirit van egyszerre jelen, és valaki lezuhan vagy elhullik, akkor is kapok soul-t.

    Amúgy néha igazán furcsa dolgoknak vagyok tanúja. Pl invadeltem egy olyan világot, ahol rajtam kívül még 2 másik dark spirit volt, de nem bántották a világ gazdáját, csak ökörködtek össze vissza. Aztán egy idő után engem kezdtek támadni... Azt meg külön bírom, amikor a host megidéz egy másik fantomot (egyedül sem bírok velük általában), sőt volt hogy "Summoning dark spirit" felirattral dark spirit érkezett és az is engem támadt. Hát ezt nem teljesen vágom.

Új hozzászólás Aktív témák