Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz mad1 #373 üzenetére

    A valahol majd Anor Londo-ban boss előtti teremben. Anor londo meg sen fortress-ből nyílik. De ne siess annyira mert nem szalad az sehova előled tábortűz meg van a közelben másik ha kell. Az az aranyos páncél meg tényleg elég vagány de nem annyira jó mint amennyire kinéz.
    Egyébként megnéztem és nem rossz az a pajzs. Az hogy +10-es nem sokat számít. a pajzsnak csak a sebzése nő (de nem sokat ütünk vele mert el vagyunk foglalva azzal hogy védjük magunkat) meg a stability-je de az meg annyival hogy az elenyésző. utolsó dolog amit fejleszteni érdemes az a pajzs. bár ha volt köved és nem volt mire elhasználni, nameg első játékban nyugodtan próbálj ki mindent ami tetszik.
    Egyébként pajzsnál két dolgot figyelj és az alapján döntsd el hogy kell e. Egyik a block, mindig olyat használj ami 100% block-ot ad. Másik ami fontos as a resist. Adhatnak ugye magic, lightning és fire resistet. ezek miatt van még sok haszna a pajzsnak. én most két pajzsot váltogatok helyszíntől függően. ha tűzre számíthatok akkor black knight shild mert annak a legjobb a fire resist-je. a másik pedig a silver knight shild mert az meg jó magic és lightning resist-ben.

    Gyűrű meg persze használd ami épp van. elején még nincs nagy választék. De igen, lesznek sokkal jobb gyűrűk. Nem hp-t fognak tölteni de mégis látni fogod hogy jobban megéri hordani mint ezt.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák