Keresés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Helo,

    azt el tudjátok mondani, mik a sárga(fehér) ghost karakterek, akik néha berohangálnak a játéktérre? (online mód)
    Azt google-lal kiderítettem, hogy a vértócsás karik, amik érintéssel előhívhatók, azok elhalálozott játékosok utolsó 10 másodpercei, de az előbbiekről nincs infóm.

    Köszi!

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • frame>24

    addikt

    válasz herrkoser #524 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    Hát tényleg szopóroller. ;]

    Szitu: ezt látom először a szériából. (már szemeztem ezekkel évek óta, de most a 3. kijövetele miatt rámentem).
    És akkor nem elég, hogy újonc, de ráadásul PC egér+bill. kombó(a kontroller elvileg jobb ehhez) és még sorcerert is kezdtem. :)

    De az első boss-t így is a mágussal sikerült először legyakni (úgy 30-adjára) (a 2. fázisban érzékeny lesz a magic attackra)

    Szóval küzdök, mint disznó a jégen, de hangulatos játék!

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • frame>24

    addikt

    válasz herrkoser #534 üzenetére

    Joh.
    Van kontroller. K* szokatlan volt, de a spec. mozgásokat ezzel lehet kivitelezni.
    Aztán most lvl 26 lettem a sorcererrel, Undead Settlement-nél, (3. bonfire), az első 2 dagi boszi után.

    Amolyan battle mage irányba mentem el, mert a mana eleinte nagyon kevés, és enyhén szólva lassan haladós csak spellekkel.

    Csomó fegyó lett, ezekből a szúrogatós rapier jött be eddig, most +3-as.
    Közben utánanéztem, hogy másoknál is ez a menő, állítólag megy PvP-ben az "R1"spam estoc-kal, (gondolom sima alap attack nyomkodás)
    Hát igen, gyors mint az állat, jók a stance kombók.

    Leböktem a Vordt-al szembeni nőt(mert azt írták elé a padlóra, hogy "hazug" ;] ), aki a zászlót adja, erre jött is a Dancer... hát azt hagyom későbbre. (amúgy vordt nagyon könnyű volt)

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák