Keresés

Aktív témák

  • El Barto

    tag

    válasz Djuree #3901 üzenetére

    (Undead Match-ben például nem mindegy hányas szintű vagy.Ha full páncélzatban is gurulgatsz össze-vissza vagy magadnál tudsz tartani egyszerre három nehezebb fegyvert és mellé még pajzsot is,az komoly előnyt jelent.A mágiák gyorsasága is a minél nagyobb szinttől függ (vannak fent róla videók,JELENTŐS különbség van 40-es és 99-es intelligence között),szóval eleve kell egy stamina-vitality-attunement-dexterity 99,ez már eleve 400-as karakter. :DDD )

    Én a magam részéről több ok miatt akarok maximum karaktert.Egy: mert tudom hogy meg tudom csinálni.Kettő: mert meg is akarom csinálni.Érzem rá a késztetést,szeretem ezt a játékot annyira,adott nekem annyit hogy tartozom "neki" ennyivel,még ha ez hülyén hangzik is. :D Nekem a DaS3 volt az első ilyen jellegű játékom,megszenvedtem vele rendesen,amennyit olvastam utána,videóztam,gyakoroltam,farmolgattam b@sszus,már szinte tényleg csak egy saját YT csatorna kellene,annyira kikupáltam magam. :P Írtam már korábban,jelenleg más nem köt le,pedig próbálkoztam,elhiheted.Amúgy nem vagyok már mai gyerek,huszonéve konzolozok,de eddig csak úgy el-eljátszogattam,néhány alap meg AAA cím ki lett tova,de semmi extra.A DaS3 életem első platinája,akkor meg már csakazértis kimaxolom! :))

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák