Keresés

Aktív témák

  • weres78

    senior tag

    válasz mad1 #2168 üzenetére

    Engem az, hogy nem fogy el a stamina nem zavar annyira, mert Boss ugye, van neki rengeteg. Viszont azt biztos Ti is megfigyeltétek, hogy bizonyos kombókat ritkábban használ egy adott boss, van amit pedig előszeretettel sütöget el. Ebben azért van különbség, mert volt amikor pl Dancert úgy vertem, le hogy magam sem értettem. Nem csinált semmi extrát, csak az alap támadásokat (első végigjátszásnál volt, nem is értettem utána mit rinyálnak rajta annyit). Aztán azért rendesen kivillantotta a foga fehérjét... :D

    Mondjuk mindezek ellenére én tartom, hogy igazságos a játék. Előfordul, hogy szidom mert felidegelt, de ha lehiggadok rájövök mit lehetett/kellett volna másként csinálnom... Nálam általában az a hiba, hogy nem koncentrálok, mert fáradt vagyok, vagy egyszerűen máshol kalandozok gondolatban. Na ilyenkor jön a pofon egyből!

    (#2165) onkelz
    Ha nem megy egy boss, pl Dancer, akkor próbáld ki, hogy nem ütöd meg, csak "menekülsz" jó sokáig. Ezt úgy gondolom, hogy ütés nélkül behalsz rajta még életben nem tudsz maradni olyan sokáig, hogy már unod. Hamar ki lehet tapasztalni ezzel a taktikával a mozgását, és azokat a lyukakat a támadások között, amikor teljesen biztonságosan be lehet vinni neki az ütést. Persze ez időigényes, de ez az egész játék az.

    [ Szerkesztve ]

  • Šolaire

    veterán

    válasz mad1 #2168 üzenetére

    Pont ezt beszéltük hogy olyan a játék mechanikája hogy ha kitanulod akkor egyedül is simán végigjátszható :K
    Annak is megvan a varázsa ha hívsz be valakit és vállvetve harcoltok. Ezért szép ez a játék sokféleképpen lehet tolni.
    Irtam az okról is[link] :R

    Más:akit érdekel a fordítás itt a húsvéti helyzetjelentés.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    “Praise The Sun” \[T]/

Aktív témák