Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz AMD Power #376 üzenetére

    Sajnos ez ilyen bicikli. De ha ezen túl vagyok elvileg nem lesz semmi gond.
    S még így is összetehetem a kezem mert legalább gazdája vagyok az autónak ami az alapot amit megérdemel megkapja.

    Az új autónál meg eddig annyi infót szedtem össze hogy több cikk is megjelent az új motorról.
    Dicsérik.
    Ugyan a pótkerék helyén lesz a gázos tank de elvileg a csomagtérből nem vesz el.
    Azt pedig mindenki döntse el magában hogy kell e a pótkerék vagy nem.
    Mennyire használható a kocsi defektjavító készlete,

    Nyilván plusz kiadással jár az új elem a gázos üzem szervizeltetése.
    De 10 év alatt jóformán csak a műszaki vizsgák előtt kell bevizsgáltatni minimális pénzért.
    Amit elviekben az alacsonyabb vegyes fogyasztással behoz bármikor.
    Mivel én olyan 10 évben gondolkodtam az autó koránál ameddig használnám engem a gáz üzem nem zavarna. Ellenben a plusz 10 lóerő a nyomatékosabb motor még jól jöhet. Aki városon kívül is használná a kocsit annak az Sce motor úgyis kevés. A Dci motor meg megint csak egy szűkebb rétegnek megfelelő választás a felhasználási szokások alapján.

    Egy biztos most megint drágult az autó ára aki akar megveszi de tudomásul kell venni a piac a kereslet alakítja az árát.
    Én személy szerint ha bevállalnám egy új autó árát plusz 3 évig agyári szervízköltséget nem gondolkoznék azon hogy két évente műszaki előtt be kell vizsgáltatnom a gáztankomat.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák