Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz suste #181 üzenetére

    A látszat csal... Az erős SoC szerintem nincs közvetlenül összefüggésben az USB használatával. A VPN ugyanúgy igényli azt ha nem 1/1-et szeretnék átvinni... Ami a wifi-t illeti, eddig csak a 2.4GHz gyengélkedése volt téma ami számomra teljesen elfogadható körülmény. Mivel csak a telefonokat tartom ezen a frekvencián. Az AC-s segesség és stabilitás már annál inkább fontos volt. De erről pozitív tapasztalatok voltak. Ráadásul önmagában a gyári szoftver alatt nincs probléma ezzel... Tehát még azt sem lehet mondani, hogy a kliensek, vagy a környezeti zavarok okozzák a gyenge teljesítményt. A problémát itt a LEDE alatti kiforratlanság jelenti. Hogy ez most driver, vagy valami más azt nem tudom. Ha azt a szintet sikerülne elérni ami vargalexnél tapasztalható, akkor megtartom az eszközt. Ha mégsem sikerül akkor elállok a vásárlástól. Ezért vettem meg neten keresztül...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák