Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    válasz suste #139 üzenetére

    Én is pont így gondoltam. Csak megmondom őszintén, hogy belezavarodok néha abba a sokmillió beállítási lehetőségbe, meg hogy összeillő dolgokat nem egy helyen kell állítani. (Olvasok és sok mindent megértek, de még ott tartok a tanulásban, hogy úgy érzem, hogy egyre kevesebbet értek az egészből. Meg az is néha elveszi a kedvem, hogy néha átírok szerintem valami nem egetverően fontos dolgot, mentek, és csak megy a homokóra ezerrel és eldobja a kapcsolatot pár perc múlva és én meg többet nem érem el a routert. És kezdődhet a flashelés és beállítás elölről... :B
    Mindegy most beállítottam a ppoe-t az adataimmal és hazaviszem a routert. Ha mázlim lesz lehet, hogy tudok holnap délelőtt lopni 10 percet próbára. Aztán holnap délután ismét folytatom a kísérletezést itt bent a munkahelyen. Próbáltam a 9092-ben is a beállítást, de odáig még nem jutottam el, hogy megcsináljam azt, amit vargalex mester írt itt.

    Vargalex: köszönöm, hogy megerősítetted a sejtésemet. Holnap délután ki is próbálom...

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák