Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz pictigjis #9026 üzenetére

    Köszi. Közben refundolt a paypal, ott is simán visszastornózták ahogy kell. Tehát hiába telt el 3-4 nap, ugyanazon az árfolyamon kaptam a jóváírást a HUF számlára. Sőt, korrekt módon az átváltási díjat is visszaadták.
    Hátha infó másnak is.
    Revolutnál most kérdeztem meg mert ott nem egyértelmű a többféle devizás számla miatt hogy intézik, sok infó nincs erről de találtam ennek ellentmondóakat is. Bár így lenne korrekt.

    Új kérdés:
    Ha felváltok Black csomagba akkor...
    - Ha jól látom sima havi előfizetés van, tehát bármikor lemondható. Extra díjat sem láttam a lemondásra csak 14 napon belül. (Revoluton is havidíjakat írnak de ott éves szerződés van ha jól olvastam. És lemondásnál is van extra 1-2 havi díj.)
    - Ilyenkor mi a helyzet a kártyával? Automatikusan küldenek újat ingyen, vagy marad a régi és használható tovább? Lefelé váltásnál is kérdés. Nyilván sok értelme nincs kártyákat váltogatni. :)

    Nagyobb összegek átváltási díjának minimalizálására váltanék de lehet, hogy ez pár hónap, fél év után kifut és visszaváltanám.

    szerk: Ill. most szembesültem vele, hogy létezik customer protection. Erről vannak tapasztalatok, hogy működik-e a gyakorlatban? Akár az a része, hogy kikényszerítik az eladótól a refundot akár, hogy ők maguk átvállalják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák