Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vnorbi

    aktív tag

    válasz vnorbi #9015 üzenetére

    Kezdek rájönni, hogy mi lehet az ok, de a Curve supportot még győzködöm, mert egész más irányba akarnak terelni.

    Először azzal jöttek, hogy azért nem megy az online fizetés, mert kell egy Chip & PIN tranzakció, és linkeltek egy olyan help cikket, amiben arról írnak, hogy mit kell csinálni, ha nem megy az NFC-s fizetés.

    A második körben azzal jöttek, hogy a mögöttes kártyán van limit, amiatt utasítja el a Curve. Viszont ez nem igaz, ha a mögöttes kártyát használom közvetlenül, akkor eljut hozzá a tranzakció, de a Curve-ön keresztül használnám, akkor már a Curve elkaszálja, a mögöttes kártyáig nem jut el. És amúgy tényleg elég messze vagyok a mögöttes kártya limitétől.

    Idő közben a Google Pay-es online fizetés is elromlott, 10 eurót még enged, 100-at már nem, de ez már a Google-nél elakad, a Curve-nél nincs nyoma.

    Néztem a forintos terheléssel az Államkincstárnál, 100 ezer forint még átmegy a mögöttes kártyáig, 1 millió már elakad a Curve-nél.

    Arra jutottam, hogy az lesz, amit a Revolut hibaüzenete is ír, a 3DS ellenőrzést nem támogatja a kártyámon a Curve. Úgy gondolom, ennek pedig az az oka, hogy nincs fizikai kártyám. Más esetben is feltűnt már, hogy valamilyen feature a fizikai kártya aktiválásához kötött, ezért feltételezem, hogy a 3DS bekapcsolása is függhet ettől.

    De ha tévedek, akkor zárjuk ki ezt a lehetőséget: van olyan köztetek, akinek csak digitális Curve kártyája van, és online fizetéskor már működött neki a 3DS? Lassan egy éve használom a digitális kártyát, eddig soha nem volt vele 3DS hitelesítési kísérlet sem, és eddig elutasítás sem.

Új hozzászólás Aktív témák