Aktív témák

  • T. Almeida

    senior tag

    Day 1.
    19.00 p.m. - 20.00 p.m.

    Egy kis gyurmázás után ismét itt, alig tudom mozgatni a karom, annyira zsibbad a vállam. De ez király érzés, persze. Most pihizek kicsit, aztán teszek fel egy kis rizst holnap reggelire. Meg várom a tervezőt, fél 7re igérte, hogy jön. Ezek a szakemberek tök megbízhatatlanok. Közben meg zenét hallgatok, Desperado mitoménmelyik albumát. Súlyzózás közben rendszeresen Rammstein-t hallgatok, arra aztán lehet nyomni :D:C

    Asszony sincs még otthon, még 1 óra, mire hazajön, szegénykém minden nap ilyenkor jön haza...de szerencsére szereti a melóját.

    Olvasgatom a pH-t, jó fejek vannak itt, Esmeint, Dominatort, Sátán44-et (nem láttam a napokban), Sipit (ők a ''csajozós'' banda, kivéve Esmeint, aki ''mindenes''), erdeyat nagyon komázom (a régi nickemmel váltottam pár szót velük). Plusz a gyúrós és fogyós bandát, kiemelve Fless-et (közben kinéztem az ablakon, mert ugat a kutya, de senki), Woodslave-et, Agyzúzót (miaf*szt ugat ez a dög), nagyon jó kis társaság.

    Mit is írhatnék még? Itt ülök a gép előtt, tanulnom kellene, mert júliusban államvizsga, még egy qkkot se tanultam...na, majd lesz valami.

    Még később lehet, hogy írok, ha nem, akkor szevasztok, jó éjt.

    [Szerkesztve]

Aktív témák