Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz GG888 #983 üzenetére

    Persze, készítek egy letisztázott változatot hamarosan!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

  • csabyka666

    addikt

    válasz GG888 #983 üzenetére

    No, megvagyok. Az egyszerűség kedvéért a form-okban csak 1 darab submit szerepel, és a CSS-t is csak erre a gombra írtam meg. Így átláthatóbb, de persze így sem működik.

    A 2 darab form:

    <div id="form1">
    <form method="post">
    <input type="submit" id="form1_button" name="form1_button" value="Form1 button" />
    </form>
    </div>

    <div id="form2">
    <form method="post">
    <input type="submit" id="form2_button" name="form2_button" value="Form2 button" />
    </form>
    </div>

    És hozzájuk a CSS:

    div#form1#form1_button, div#form2#form2_button{
    margin: 10px 0px 15px 120px;
    padding: 7px;
    background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, from(brown), to(#cd5050));
    border-radius: 10px;
    color: #fff;
    font-weight: bold;
    width: 150px;
    height: 40px;
    }

    A form1-nél tökéletesen működik a dizájn, a form2-nél viszont csak az alapot teszi be a böngésző. Az elem kivizsgálása sem látja (mintha meg sem írtam volna), és a console sem jelez hibát. Ha más elemeket teszek a form-okra (label, small, input...), és azoknak ugyanígy adom meg a CSS-ét, azok működnek.
    Próbáltam úgy is, hogy ugyanazt a CSS-t leírom egymás után kétszer, csak másik ID-re hivatkozok, de ugyanez a probléma van akkor is. A másodikat egyszerűen nem látja. :(

    Köszi a segítséget előre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák