Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz gabe_ #25 üzenetére

    Mielőtt nekikezdtem és mérlegeltem a lehetőségeket, fordult meg a fejemben, hogy mivel a teteje kerek, a dupla küllőket rárakom a tetejére, de aztán elvetettem, mert túl giccses lenne. Nem karácsonyfát akarok csinálni:)
    (És ezt is elcseszték a japók. Az új modell felnije nem dupla küllős)

    V_Zoli:
    Két-három nappal ezelőtt úgy láttam, soha nem lesz kész, de ahhoz képest egész jól haladok. Az a baj, hogy meló helyett foglalkozok vele és nincs rá túl sok időm. Kicsit nehézkesen indult a dolog, nem tudtam milyen ajtót tegyek rá, hogy ne csúfítsa el az egészet. Akkor találtam ki, hogy hátulról az egészet ki lehet majd húzni. Mikor kész lettem a szekrénnyel kiderült, hogy elöl hátul kilóg egy-egy centit, így módosítottam, hogy csak az alaplapot lehet majd kiszedni, végülis a többit nem kell olyan sűrűn piszkálni. Még a tápot kell átalakítani, hogy illeszkedjen a házhoz, aztán már csak a meghajtók, ventik rögzítése és az előlap elkészítése van hátra és utánna lehet gondolkodni a fényezésen.

    Mycso és mindenki:
    Köszi a bíztatást! Látva, hogy tetszik az ötlet, sokkal könnyebb lesz leküzdeni az akadályokat. Miníg hamar feladtam a dolgot, ha valami nem úgy jött össze, ahogy elterveztem. Egyelőre még nagy a lelkesedés. A barátnőm meg csak csodálkozik, hogy nem csak én vagyok bolond:)

Új hozzászólás Aktív témák