Keresés

Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz Agostino #50 üzenetére

    Szia!

    Nos, mit tudnék még róla mesélni. Beszéltem öcsémmel, aszonta eladó.
    Csak kérte, hogy hivjam fel a figyelmed, ez nem a klasszikus értelemben vett hangszóró ám! Ez hangot nem ad ki! Képzelj el egy kb 15 cm átméröjü, 8 cm magas tömör hengert. Fekete, öntött gumi. A belsejében van ez a rohadt nagy membrán és mágnes. (kb 5 kiló a cucc). Ez ha impulzust kap, akkor behúz. Ha rákötsz egy zenét, akkor nem hangot fog kiadni, hanem elkezd rángatózni benne ez a membrán, vagy mi, és iszonyatos remegésbe kezd. Gyak kézbe nem lehet tartani, mert kiugrik a kezedből. Közben berreg is.
    Namost ha ezt történetesen egy szimulátor székre szereled, akkor olyan érzésed lesz, mintha a kocsival macskaköves útra mentél volna, vagy netán - erősebb impulzus esetén - mintha egy hegyoldalról legurulnál.
    Ha történetesen a szomszéd falára, akkor egyrészt lebontja a vakolatot, megrepeszti a plafonig a falat - no meg közben az őrületbe kergeti a szomszédot, mert ahogy a fal remegni kezd, előre - hátra mozog néhány tized mm-t, úgy hangszóróként fog a fal müködni (ez történik nálam is, mikor a kiscsaj ugrálni kezd felettem), és a remegéstől levegőt mozgat - azaz hangot. Kipróbáltam, félelmetes a szerkezet.

    Remélem az új helyen nem fog kelleni :) Úgyhogy ha érdekel, eladó. Mivel igen extrém ritkaság, nem olcsó. Németben vettük. Ha érdekel, priviben lezsirozzuk a biznict. ;)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Aktív témák