Aktív témák

  • Csemike

    csendes tag

    "Borzasztó" ez az anyaság. Elmentek apuval sétálni, hintázni, miután kétségbeestem a "már megint rossz a hűtő, kiolvadt minden a g*c*be!!!", a "ki kéne takarítani a fürdőszobát de mikor, ha drága elsőszülöttem épp most éli át a szeparációs szorongást és azt hiszi, ha eltűnök a látóköréből, az azt jelenti, hogy soha nem fogok oda visszatérni, örökre elveszít és vége a világnak, ezáltal éktelen bömbölésbe kezd, és a kis csutak lábacskáival és kezecskéivel már egész ügyesen kapálózik, kepeszt, mászik utánam (és egy lakás soha nem lehet 100%-ig bababiztos, minden négyzetcentiméteren van valami veszélyforrás, amiről nem is tudtál...)" és a "azt se tudom mit főzzek ebédre meg mikor, meg hogyan" problémakörtől.
    Erre elmennek, hogy tudjam kicsit végezni itthon a dolgokat, erre másra se tudok gondolni, hogy vajon mit csinál? Nézelődik a babakocsiból? Alszik? Sír utánam? Biztos be van kakilva... Szomjas, éhes, fázik, de mégsem, mert túlöltöztettem és most izzad szegény, majd emiatt jól megfázik, hát micsoda anya vagyok én??? Jaj, az a kis cuki arcocskája, de imádnivaló, annyira cuki, hát hogy lehet ennyire cuki? Szóval, koncentrálni se tudok a fent emlegetett problémakörre...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák