Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz rolko #199 üzenetére

    Szeva mindenki!
    (a 199-es hsz. állt kézre, ezért van arra komment, de semmi egyéb)

    Arról nem tudtok valamit, hogy lesz-e LAN funkció? Mert én a bétában nem láttam és ez arra ad esélyt, hogy nem lesz. Így viszont hamachi kilőve. (Bár Far Cry-t és Chaos Theory-t is lehetett multizni neten, de csak már miután lepörgött a "szezon", ergo Crysis megjelenés után kb. két év.)

    Ha pedig nem lesz LAN, akkor bele kell húzni, hogy mielőtt megszűnik alehetőség a béta multira, addigra pépesre játszam az agyam! :DD

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz Dilikutya #2757 üzenetére

    "Ha jól tudom, single sem volt benne... :) "
    Ha jól tudom van csak szürke-inaktív... :)
    Gondolom mostmár érzed a különbséget az eredeti és a "megválaszolt" kérdés között. :)

    2762: A 20 fps itt is kevés szerintem, főleg úgy, hogy ha elkezd közben swapolni, akkor hiába van 100, az sem ér semmit. A másik, hogy ez még csak béta, azért a béták ÁLTALÁBAN lassabbak, mint a teljes official verziók. Gondolom és főképp remélem, hogy ez a Crysis esetén is így lesz (bár ugyan csak high-on, de én asszem elégedett lehetek a mostani sebességgel is).
    Ami még egy nagy kérdés lesz, hogy a DX10-zel hogy fog futni. Én nálam Vista volt fent, de amíg nem jön ki hozzá egy SP, addig jobb lesz az XP. Lehet, hogy kipróbálom annak az amerikai gyereknek majd a DX10 "mod"-ját.
    (Ha valaki nem tudná miről beszélek: van egy 18 éves amerikai gyerek, aki írt egy kis progit Windows alá, amivel elm. be tudod állítani, hogy fussanak az egyes játékok DX10-ben is, ne csak DX9-ben. Sokat még nem hallottam róla, mármint, hogy megy-e vagy hogy mennyire stabil, úgyhogy ezzel kapcsolatban várom az info-kat!)

    [Szerk]: nyelvhely.

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz edgR #2814 üzenetére

    A játékon belüli kommunikáció hogy működik, mert én hallottam egy csókát makogni egyszer a játék alatt, de le lett oltva és bekussolt :D
    Meg én pl. nem raktam fel a GameSpy Comrade-t (ill. először igen, de az AVG sok időmet elvette, mert vírusnak érzékelte a crysis.exe-t és heal vagy delete, tök8, hiába tetem vissza vault-ból, nem indult, így re-install, AVG shield disable), tehát az mire jó? Meg nekem nincs "hang" (vagy nem tudom) jelzés a játék alatt a scorelist-ban...

    (erre a három dologra kérek választ, hátha valaki tudja
    jah, és legyen mégegy! a nuk. rak. a TAC-ból valósítható meg? hanem?)

    [Szerk:] TS-t vágom, pass-t kérek!

    [ Szerkesztve ]

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz debut12 #2841 üzenetére

    Heh... bocs, nem szivatásból nevetlek ki, de ez gáz! Tényleg sajnálom, segítenék, de hogyan? :)
    3 napja reggeltem, azóta van kulcsom is és igazából nem is vártam rá. Mák.
    A Crysis 2-re te is hasonlóan készülődj és akkor sikerülni fog! :D

    2843: Ne csináljátok már, hogy 2 hete vett konfig már most nem elég a recomended-hez, mert felakasztom magam!
    (Ebben az esetben van egy elfekvő gép és egy béta-kulcs... ;) )

  • Dawe88

    csendes tag

    Nekem a Vista kifejezetten tetszett! Nagy pozitívum volt, hogy akármilyen alkalmazás közben nyomhattam bátran ALT+TAB -ot, mert visszamenetellel együtt sem tartott tovább a dolog 5-6 mp-nél. De ez alatt azt értem, hogy bármilyen játék ment! És akkor még csak alap 1.86 Ghz-en ment a c2d.
    Ami viszont határozottan nem tetszett: Például TDU alatt most XP alatt van 60 fps-em maxon, ez Vista alatt 20-25 volt és ráadásnak kifagyott. Szomorú, hogy nem tudtak egy eleve Vista alá is támogatott játékot úgy kezeltetni az op. rendszerrel, hogy a használónak ne kelljen procit húzni ahhoz, hogy megfelelően működjön.
    (Most erre jöhetne jogosan az, hogy "használj eredeti verziót!" Hiszem és tudom, hogy a Windows-ok fejlődése kevésbé függ azoktól, akik eredetiben veszik meg a Windows, mint azok, akik másoltat tesznek fel.)

    Mindezek ellenére én támogatom a Vista fejlődését és amint lesz rá mód (vagy inkább érdek) felrakom újra. (És nem elsősorban a DX10 miatt...)
    Valaki azért nézte u.a. a progit Vista és XP alatt (bármit), hogy mennyivel gyorsabb / lassabb? Ezen a téren megoszlanak a vélemények.
    (Általában a c2d 6600 húzott procit, illetve annál jobb procival rendelkezők mondják, hogy gyorsabb a Vista, mint az XP. Tudom, OFF, de mégis... tapasztalatok [akár PM-ben is]???)

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz ollie #3300 üzenetére

    Mondjuk a videó része tényleg vicces. Viszont a cheater köcsögök kizárását pártolom! Hagy hulljon a férgese! Csapjon le rájuk az a "hammer of justice"!!! :D
    Csak miért nem csinálják szépen kussban? Felraknak egy hírt a honlapra, hogy akinek nincs már kódja, annak ezért és kész! Most esélyt adnak a cheatereknek tovább játszani - legálisan ugyan -, de kár.
    Az America's Army 2.7 kiadása előtt is volt ilyen, hogy a béta alatt felküldték az új trainingek eredményeit... az nem publikus verzió volt, így fel is tettek a honlapra egy parányi hírt, ami kb. ennyi volt: "A továbbiakban, aki felküld a béta alatt eredményt, annak töröljük a felhasználóját!" Természetesen töröltek is rendesen embereket! ;]

    Miért kellett ennek ekkora feneket keríteni??? Fölöslegesen pazarolják az energiájukat! Ha ennyire ráérnek én tudok nekik feladatot adni... :)

  • Dawe88

    csendes tag

    válasz Pala #3422 üzenetére

    Biztos csak véletlenül, de kihagytad, hogy SLI-ben! :)

    whitezo88: Nekem USA base-n volt 40 egy az egyben ugyanolyan géppel, mint amilyen neked van. A 60 beltéren nem durva szerintem.

    Keldor papa: Miért átlag eddig mennyi volt 59? Akkor a 60 elérése nem gy nagy feladat :D
    Egy 20%-os átlaggyorsulásra azért számítok...

Új hozzászólás Aktív témák