Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz szepsy #1459 üzenetére

    az MSI Afterburner remek találmány,és persze nem csak MSI karival megy,én is Giga 4850-el használom...és bármilyen fura is,lényegében 1 dolog miatt tetszik,mett a többit más progik is megoldják,az ÓRÁT ki lehet tenni a sarokba :DDD
    Így jó esetben nem késik le az ember semmit a játék miatt/észreveszi magát,hogy feküdni,dugni,stb.is ideje lenne :D

    Egyébként megjött nekem is a cuccos,most telepítem...reménykedek,nem lesz gond.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    nno rendben ment minden,kódok is ok...
    De kérdés:kezdjen az ember rágyúrni a serialjának bemagolására,mert ezt mindig kérni fogja?Avagy ez kis "extra" a holnapi "megjelenésig"?(ha jól hallottam,a limited kapott 2 extra napot,a sima csak holnap jelenik meg,de lehet félreinformáció)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #1469 üzenetére

    Nem tudom,én 2x indítottam eddig(nem játszottam,csak install,gyors alapbeállítások,redeem code,ilyenek),de mindkétszer be kellett írni.
    Végülis ha minden nap kéne írni,azt is túlélném...

    Mint Crysis-kezdő,az elejénfrappáns kérdés:a profil tárol mindent?Gondolok itt a multis eredményekre,az esetleges single playerre,stb.

    Azért nem semmi vagyok,megvettem a crysis1 maximum editiont is,és még nem is játszottam vele,igaz igért a másik topikban valaki "betanítást,majd belerázódok tán...

    És még az elején egy noob kérdés:sajna a multi demóra se volt sok időm,de 1 dolog furcsa volt:ha használom a képességeket,és lemegy az energia,ez azt is jelenti,hogy "lepukkantan" könnyebben lelövik az embert?Avagy az energia ezt nem befolyásolja?
    Ehhez hasonló noob kérdés,de power módban vagy miben ellenállóbb az ember a lövésekkel szemben?A demóban is észrevettem a minimális idő alatt is,hogy nem egyformán haltak a delikvensek...volt,aki pár golyó,volt,akit hátulról megkínáltam majdnem egy tárral,mire megdöglend :D nomeg volt,akit vagy 3x hátba kellett csapni puskatussal,volt,akit menetközben megcsaptam,és ottmaradt...

    Esetleg TI,mint profik,összehozhatnátok valami rövid mithogyhogyan-t a kezdők részére:D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Gyerekek,ez tényleg ilyen kaki még?csak lesek,most próbáltam ki a játékot,no mondom egy gyors kört csak kéne menni,beállítok mindent,örömmel konstatálom,hogy vár a gémben szépen a "limited" extra,stb...
    És kezdődött a gond,nekiállok szervert keresni.
    10-ből 10-en csak chat,mert nem kezdődik el a kör soha...DE legalább megismerem a "kollégákat"... :W
    Aztán találok egy sorból kilógó,csak 12-es kis szerócskát,nem a legjobb pinggel,az elindult...NO itt bejött egy csávó géppuskával,aimbottal,és osztotta a népet...lezavartam a kört valami 3:12 stattal,ha már így alakult,inkább próbáltam kerülni a csávót...kövi hidegzuhany(csávó kilépett,chaten körbeanyáztuk gyorsan....),töltené a kövi kört...no,ezt vártam olyan 5 percig,de csaak forgó embléma lent,olyan 10mp-es időközönként villan a kép...mintha csatlakozni akarna,de nem jön össze.ctrl-alt-delete tudott csak véget vetni a dolognak...
    Hát eddig ez elkeserítő.
    Másik poén:vajon mi a rákért van a netre Strict írva?Tűzfalban benne van,a demóval semmi gond nem volt,eléggé sok multigém fent van,hostolok is sokat az olyan gémben,amiben lehet/kell,semmi probléma... :W
    Ennyire béta azótais?Alig van pár szerveren mozgás...de ott se indul a kör,hihetetlen,azt hittem,ma már egy jót játszok,és erre cumi.Pedig még megörültem,hogy sokféle nemindulási,stb.hibáról olvastam,nekem ezek kimaradtak,szép a kép,semmi hiba,jól megy...csak játszani nem lehet hol.Ahol lehetett,ott meg aimbotos... :C

    aki akar,majd vegyen fel,LorenzoHUN néven futok a gémben...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Silenzio #1669 üzenetére

    No ez örömteli...Fura dolog,hogy sokan minimumra teszik a nehézséget,gyorsan lelőve mindenkit végigmennek a legszükségesebb útvonalon,elnyomják a videókat csípőből,aztán "néddmá' ez csak 5 óra volt?" :W
    Ottvan pl.a Borderlands,amit coopban lehet a neten játszani,a sztorit közösen nyomva,vagyis lényegében az offline-t nyomhatod max +3 emberrel,és hiába ugyanaz,jelenleg tartok 691! óránál benne...Ami megérdemli,igenis el lehet tökölni sokat benne,akkor valamennyire úgy látszik,ennél is érdemes lesz "rendesen" végigjátszani... :C

    Hehe Mrdevil,én hasonló szituban 3-at öltem az előbb :P De ennek nem örülök,hogy ketten első próbára pont egyformán aimosba futottunk... :O
    Egyébként másik furcsa,a csávó 14-es pingje :Y lehet,hogy ő volt a host is,én is egy kis 12-es szerveren tudtam játszani,röhögnék,ha ez lenne a módszer,sajna én jobban nem figyeltem meg az én meccsemet...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Synthwave #1688 üzenetére

    passz,nem is néztem,van-e valami anticheatja...
    Az admin meg semmit nem ér...hisz a cheat bekapcsolható menet közben is,szóval ha akarja,gyorsan végigpislantja a listát,és ha nincs admin,nekiáll.
    Ami rosszabb,hogyitt most az elején jól megszedik magukat az aimosok,és ha valami ki is jön ellene,ha már akkor abbahagyja,akkoris jelentős előnye lesz a sok "kicsivel" szemben.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Lala6 #1771 üzenetére

    Itthon ilyen játékokra már nem veszik meg a jogot/hivatalos nem lesz.
    Letűnt az a korszak,amikor a buhera linuxos szerókat lehetett itthon bérelni,gyakorlatilag a cod5 óta nincs semmi játék,amihez leetne szervert bérelni.
    Külföldin meg úgyis szopi van a ping miatt,ennyi csalóra nem is éri meg,ilyen instabil multi mellett dettó.Van egy tippem,hogy soká jelenik meg olyan játék,ami újra tömegsport lesz klánszinten...se mod tools,se semmi,se normális csalásvédelem.
    Egyébként BO-ban van jópár magyar szerver,ahova persze nem érdemes menni,mert nyomik az adminok/anyázás megy csak.Arról nem is beszélve,hogy nyomsz 5 killt halál nélkül és kick,mert "jobb vagy"...itt se lenne másképp.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Taplo #1963 üzenetére

    "crysis2 egy hetes a Blackops az első hónapban játszhatatlan volt....."

    Ez még nem múltidő,még mindig vadászni kell a lagmentes szerókat,meg steamprioritás levétel,mert nem képesek procira optimalizálni...
    Tegnapjátszottam a mappack pályáival,hát ezeket se fogom szeretni,egy nagy f...s lett jobbára mind,jó ötletek,de köcsög pályatervezés,kedvez a kempereknek,nyílt térre kib...ott objektíva,nehogy már oda tudj menni,miután végig tudtad bújkálni a mapot,sőt ellent alig találtál...És persze grafikailag alig szebb,mint a cod4.Persze lehet fentebb tenni...de akkor meg mondj le a multiról,hurrá,mert úgy fog akadni,ha rádlőnek,hogy az első puskapuffanás utáni 1-2mp-es szünetet mindig a killcamban nézed végig,mi is volt,tök mindegy,hogy 40-50fps ed volt az afférig :W

    Egyébként a cloak jó dolog a Cryben,de ami szerintem el lett szúrva,az a nanovision.Igazi köcsögség,mert alig szívja az energiát,látod a cloakosokat is,szóval nagyon nem balansz,a cloak meg lemegy pár mp alatt,és ottvagy csupaszon.Max faltól falig osonni jó,közben töltődni hagyni,de akkor meg ha meg se halsz,lesz a kör végén 5-6 killed,mert nem jön több ellenség,mégha meg se halsz,alig kapsz pontot.
    Ráadásul kénytelen az ember a fejfájdító visiont lesni emiatt a szép graf helyett,hát köszi. :W Az armor mód jó,de nyílt téren azzal sem igazán lehet célt érni,pikpakk leszed egy kempelő/csipa.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kexksz #1989 üzenetére

    mikor? :Y tegnap nem játszottam,mert jött a BO mappack+dupla xp hétvége,a Crynek vacak is volt a multija még tegnapelőtt(statok...),szóval nem hallottam semmit.
    De tegnapelőtt még én is lődözgettem ki a bátor cloakosokat messziről is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #1998 üzenetére

    ha felvesztek és befér egy kezdő is,akkor megyek majd én is...:DDD
    Valakit úgyis kell lelőni is.Legalább nem lenne csaló,mint a tömegszerókon,anti radar+cloak sz..t se ér,úgy rárántanak+norecoil egyesek,lényegében el se vörösödik a kép,mert 2-3 golyóval kifektet...fura,nekem 2méterről is kell fél tár felsőtestre.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #2002 üzenetére

    No hát igen,ha a visiont tényleg nerfelték( :C :R ),akkor jöhet az erő mód...sajna rákényszerültem erre a 2-re az erőmód helyett,mert cloak nélkül,kevés bétaismerettel és úgy általában 0 Crysis multiismerettel ritkán jutottam addig,hogy egyáltalán LŐNI kelljen,mert megtaláltak valahonnan.Cloakkal legalább volt idő körbenézni a mapon és hátbaverni pár lézengő bámészkodót :D
    TS nemigen lesz most még,oda van a mikrofonom...de lehet felmegyek "hallgatózni",végülis az is fél siker,sok infót jelenleg úgyse tudok szolgáltatni,ami hasznos,nem ismerem még a mapokat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz peterm711 #2016 üzenetére

    Pár játékbeli dolgot,lvl5-ös kezdést,ilyesmit kapsz a limitedért,egyedi camo-t,stb...de ott kell venni,ahol árban ugyanannyi :D én pl.egy petákkal se fizettem többet a limitedért,sőt mivel boltban vettem át,még futárért vagy ilyesmiért se :)
    Bár most nézem,jól felment az ára...én 7990-ért vettem a limitedet,most meg 10rongy? :Y
    Ha tényleg nincs olcsóbban,akkor vagy vegyél simát,vagy esetleg ph-s hátha adja el...
    Végeredményben szerintem a limited extrája ígyis jobbára kuka lett,mert a multis előnyhöz működő multi kellett volna...így,hogy nem mentek fel a fegyóparaméterek,stb,mert nem mentek a ranked szerverek,lényegében nem volt előny szinte semmi.Működő szerón 1-2 óra alatt túl lehet teljesíteni,amit ad.Camo-t nem tudom,ad-e amúgyis,a dogtag meg oly felesleges...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SzlobiG #2101 üzenetére

    nem,nálam Strict,pedig a demónál még rendben volt...de én ezért ki nem kapcsolom a tűzfalakat,játszani ígyis lehet.UPnP van,más játékkal nincs gond,szóval ennyi.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    No sikerült pár magyar arccal lezavarni innen egy fél kört... :DDD
    Végülis a semminél több volt(vegyetek már fel,3 ember van eddig,de egyszerűbb az én nevem(LorenzoHUN)megjegyeznetek,mint nekem 15 nevet írogatni :P),aztán láttam aludni ment a 3ismiből 2,a harmadikhoz nem tudtam csatlakozni,mert tele volt a szeró,próbáltam pár szervert,egyen aim-wh kombós osztás,másik 3 próba lost connection volt a kör vége előtt...szóval egyelőre ezt se kell erőltetnem,főlegha még az eredmény is elveszik :W

    sebaj,holnap is lesz nap,legalább annyit tudok,hogy sikerült egy szép,de gyors látványt belőni a konfigurátorral,e is eredmény,kis dolgoknak is kell örülni :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bmilu #2333 üzenetére

    kérdés:a vásárlásról kapott emailban nincs véletlenül egy másik kód is?
    Mivel a limitedhez 2 kód jár... :U

    amúgy a serial a gémben kell ugye,a Limited kódot pedig a használt mycrysis accoddal a mycrysis.com-on a redeem code-nál kell használni,kövi játékbalépéskor ottlesznek az extrák.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bmilu #2335 üzenetére

    lehet,hogy a másik kódot csak akkor látod,ha belépsz ea store-ba,és ott a supportnál le lehet kérni a korábbi vásárlásaid...a Bulletstormommal jártam így,hogy a limited kódot "elfelejtették" a számlán és a kiküldött emailban is közölni...
    a serial 4x5-ös kód,a limited 4x4-es a dobozosnál.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pala #2337 üzenetére

    ez szép és jó,ha ma pl.nem jártam volna úgy,hogy 2 szintem lett bukva rendes menetenközti unlock ellenére...még a dogtagokat is újra kellett nyitogatni,stb...
    Szóval nem menti a helyzetet feltétlen ez az unlock,bár 2 próbából egyik maradt,a másik nem,de logikusan jelenleg a stabil dolog,hogy az ember NE játsszon sokat kilépés nélkül,hiába csinálja jól,mert meglepi érheti.

    Hihetetlen,hogy ennyire vacak a multi ilyen téren...a másik szép,hogy ma gyakorlatilag nem sikerült olyan szerót találni,ahol legalább egy ideig ne lett volna aimbotos.
    tehát innentől kezdve max funnak jó a multi,elveszik az eredményed,meg csípőből durrant fejen a map másik végéből a csíter,remek. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bmilu #2341 üzenetére

    jaja,írd meg neki,hogy nézze meg az accánál a korábbi vásárlásoknál.
    Egyébként ha minden kötél szakd,és megjavítják a multit,már az első napon többet érsz el,mint amit ad...jobbára az igazi előnye az volt,hogy előrendeléssel "ingyen" jött nekem is a limited...dögcetli szerintem felesleges marhaság amúgyis,a kutyát nem érdekli,amit nem kapsz meg később,az esetleg a scar camo,de még ez se biztos/amúgyse látványos dolog.hátrányod abból lehet úgymond,hogy későbbi kóddal nyilván nem hozzáad 5 lvl-t a szintedhez(mert 5-ről lehet vele kezdeni),hanem max kiegészít szerintem,ha még nem lennél annyi,szóval ha játszol pár menetet,ez is odalesz.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2402 üzenetére

    Hmm...közben én is annyit találtam a témában,hogy elméletileg hangtompítóval LEHET valamennyit lőni álcázva is,és a részlet túl rövid,nem látszik,van-e ilyenje az ipsének.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AthlonXP #2624 üzenetére

    Hát igen,amíg az elavult konzolokból tapossák ki a pénzt,nem lesz változás...
    A játékok drágábbak konzolra,többen is veszik(a warezoló x360-on a gépe(!) netről bannolását kockáztatja! PC-n max nem multizol origi nélkül...de 360-on elég lehet akár egy(!) warezos lemez offline használata akár netkábel bedugása nélkül!Utána többet nem használhatod neten a konzolod...),de alapvetően a konzol olcsó,tehát aki csak évi 2-3-4 játékot vesz,azt is a multi miatt,sokkal jobban megéri neki.
    És kényelmes,sőt az lcd tévék általánossá válása miatt másodvirágzás is,mert pl.eddig egy sima tv-n egy 360 nem volt valami egetrengető...de mostmár tudnak hd-ban játszani ott is egyre többen,újabb pofon a pc-nek.
    Pc-ből ráadásul sokfajta van hardverileg és teljesítményileg,sok a warez,aki warezol,dlc-t se tölt.
    Ráadásul a konzolon akkoris pénzért volt a letöltés,amikor pc-n még ingyen,de a pc-s eladási adatokon ez sem segített,egy átlagos cím pár %-át adják el pc-re,azt is olcsóbban,akár féláron,mint a konzolost...Tulajdonképp ha nem lenne a hardvergyártók-játékgyártók összefonódás,hogy végülis kézen-közön,de több pénzt préselnek ki az emberekből,még ez se lenne,mert nincs értelme.
    De sajna most jön már az,hogy pc-n egyre többet kell nyújtani a játékoknak,már nem tudják tovább visszafogni,hogy ne üssön el a konzolverziótól annyira,mert túlhaladták a konzolt nagyon a gépek,és már a dx11 korában nem dőlnek be az emberek annak,hogy az új csodakártyájukon is azt lássák,mint az x360 ati x1950pró-szintű videókártyájával..
    Szóval vagy lép a pc-game,vagy erősen ez lesz,mint most,csak még durvábban idővel,az új konzolokig,hogy NEM ÉRI MEG ugyanazt a játékot mostmár lényegében 2 különféle verzióban megcsinálni,már nem megy,hogy csinálok pc-st,kicsit butítok->konzolport.Ez ment addig,amíg a pc-s kártyák alig tudtak többet,mint a konzolok.
    sajna túlkorosak a mostani konzolok,de a válság nem tett jót a fejlesztésnek,ígyis mindenki emlékezhet ezek indulására is,a melegedő-tönkremenő 360,a tologatott,gyártási problémás ps3...ráadásul az ótvar hardveres wii elp.csázta mindkettőt fillérekből...
    Én úgy gondolom,még olyan 2 év lehet ilyen,nem figyeltem bejelentéseket,de kábé ez lesz az utolsó szezon-karácsony,amíg el tudják adni a mostani konzolokat...de jövőre legkésőbb,karácsonyra már kell az utód,3d,miegymás.egyszerűen kifutottak már,a rájuk írt egyedi játékok x-edik reinkarnációi is megjelentek már,vagy lezárult a sztori,mint a halo esetén,vagy egyszerűen lement a színvonal/nem adott újat a játék.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Piloss #2691 üzenetére

    már bocsi,de ha ilyen sz...t csinálnak,ne is adják ki inkább...ha a motort eladják,nem kell félni,lesz elég játék vele pc-re.Amúgyis lerágott csont szerintem már a sztori...a motor elsősorban az érdekes.
    Egyébként ebből is visszaköszön,hogy a fejlesztőknek már most 2 verzióban kellene 1 játékot egcsinálni,ha ki akarják adni konzolon is,és ezt NEM fogják ilyen pc-s eladások mellett bevállalni.Mi meg szégyenlhetjük magunkat a warezolók miatt is...Amíg nem dicsekvés,hanem inkább szégyen eredeti játékot venni,marad ez a verzió.
    Egyébként pedig könnyen lehet,hogy ez volt a céljuk is azzal,hogy mondhatni direkt bugos a játék és direkt hagyták csalásvédelem nélkül...akit mint cím érdekelte,megvette ígyis,és most 1 héttel a megjelenés után,a sok nyűg közepette sokan gondolják azt,hogy nem is kár,hogy nem lesz crysis3,ha ilyen,pont remek időzítés.Nem kell nagyon magyarázkodniuk sem.Sok pénzt nem buknak a pc mellőzésével...ez van,el kell fogadni,igazuk van.Egyszer majd talán a normális pc-s közösség is képes lesz felemelni a hangját a warez ELLEN....jelenleg csak a wareznek vannak ugye "közösségi oldalai",talán egyszer a normálisak,e-sport kedvelők,stb.is kitalálnak majd valamit,ha meg akarják menteni a platformjukat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ferko75HUN #2696 üzenetére

    én is éjjeli madár vagyok,majd vegyél fel (LorenzoHUN),akik eddig vannak,azoknak már 8-9kor pizsamaosztás van :D Viszont én 8 előtt nem tudok játszani,de van,hogy csak 10 után megyek fel

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #2694 üzenetére

    a játékfejlesztők az igazi felelősek a warez témában...hiszen lehetne védelmet csinálni,érdekes mód más játéknál nem gond,hogy ne tudj virágboltival multizni,csak ezeknek,más játékoknál alap a csalásvédelem(lehet sokat nem ér,de legalább megpróbálják...nomeg kettes fájó pont,amíg megy warezzel,addig mégcsak kockázat sincs....),kiadhatták volna steam only is pl,ott akinek számít,márcsak a profilja miatt se csalna/ott a VAC,ami több,mint a semmi...
    Én úgy érzem,hogy tulajdonképp a pc-ipar nem is akar igazán tenni a warez ellen semmit,amióta kijöttek a konzolok,pont a lentebbi dolgok miatt.Ott a warezt maga a Microsft oldja meg,játékfüggetlenül...Itt is meg lehetne oldani szépen szerintem,lemezről meg főleg,és a steam only játékoknál eleve kell profil,ami nélkül nem mész netre,de ott rögtön látszik is,megvetted-e a gémet.Steam alatt nincs warez multi érdekesmód,és a rendszer sem rossz eleve.Egyébként a pc-ről is lehetne alaplap,stb.azonosítókat kiolvasni és tárolni,hogy ne lehessen csalóknak pl. steamet használnia...kijátszani mindent ki lehet persze,de ha már a befektetett idő sok/tudás,kétes eredetű progi kell kijátszani,az emberek igen nagy részét eltántoríthatja a próbától.
    Most meg ami van,tulképp fel is lehetne menni keygenkulccsal élvezkedni aimmal és kész.Mégcsak a bann se számít sokat,mert a szintet nehézkesen/sehogy nem menti a felszereléssel egyetemben,ráadásul itt nincs x db prestige mód sem,ami hónapokig adna munkát.Ráadásul az unlock módszer veszte,hogy nem motivál,mert elég azt megvenni az embernek jobbára,ami hasznos és kész,nem kell max szint a legjobb szerkóhoz korántsem,kevés a fegyver,és azok egy része is béna.A képességek meg igazából egy átlagjátékosnak nem dobnak annyit,hogy komolyabb előnyhöz juttassák,lényegében ahogy próbálgattam,jórésze csicsa csak,tunningok nélkül is ugyanúgy lehet játszani,max másképp kell.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dantenero72 #2789 üzenetére

    Te miért jársz ide kötekedni őszintén?
    Ráadásul mintha az lenne a fórum szabályzatban,hogy ilyen szavakat úgy nyersen nem használunk...
    Az XD meg elmondja a korodat.... :C

    hogy valami nem offot is írjak,inkább az szúr szemet az ilyen többmonitoros dologban,hogy akkor lényegében ez is csalás...hisz az illető jóval többet lát be a terepből,mint a mezei lúzer...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz adriano18 #2948 üzenetére

    az a képesség a jó célzás néven fut :D
    A killcam minden halálod után jár,de ha fejest kapsz,akkor kapod az ilyen bullet time-os visszajátszást,ha te fejbelősz valakit,akkor az is ilyen mozit kap :)
    Az awards-ok jelentenek némi plusz pontot,és használható kis képeket is kapsz értük,minden ilyen extra megmozdulásért egyet,amit aztán képként használhatsz,ha akarsz.
    Nomeg ott a titok benne,hogy nem tudod,hogy a nem megnyitottak mire jönnek elő :D
    De ennyi,hasonló a CoD-ok dolgaihoz ez is,mint ahogy külön extra pontot ér itt is pl.a téged utoljára megölő kivégzése rögtön utána,stbstb.
    a lényeg:ölj amennyit tudsz,a többi csak adalék :D
    A körvégi awardok egyébként arra járnak,ha valamiben te voltál a "legjobb"...azért idézőjel,mert negatív is lehet,mint pl.te haltál a legtöbbet,te pazaroltad el a legtöbb lőszert,avagy lehet jó is,legtöbb kill,vagy akár mondjuk a legtöbb nem fegyveres,gránátos,álcázott,stb.kill a meccsen.....sok ilyen van.
    Az Awards alatt számon is tartja(márha épp nem veszik el a stat... :W ),mit hányszor érdemeltél ki.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2952 üzenetére

    de jó,hogy ennyi időtök van játszani,én a héten most jutok oda,hogy lezavarjak végre pár kört,ma is melóztam :(
    De örömmel hallom,hogy talán esélyes lesz nem elbukni az xp-ket,mert eléggé gáz 10-es szinten prüntyögni...nem mintha annyira penge lennék,hogy minden kör +1 szint,de amiért megküzdök,azért maradjon már meg.
    Egyébként hogy a fenébe lehet egy meccsen 20-30at ölni?Eddig 1 feletti k/d-vel is olyan 12 kill a maximumom egy körre,mert egyszerűen nem találkozok annyi ellenféllel,pedig abszolúte nem kempelek...ok,persze nem erőmódos rush,de a respawn után ígyis általában idő visszaérni a harczónába.
    Egyébként a leírásba lehetne tenni valamilyen help-et kezdőknek,hogyan a jó kezdeni,mit érdemes unlockolni/fejleszteni az elején...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2954 üzenetére

    nna most egy érdekes(noob :D) kérdés:hogyan érted,hogy a kill streakhez DÖGCÉDULA kell?Vagy ez csak amolyan helyettesítése a killnek a mondatodban?
    Mert ha ezt így értelmezem,akkor lényegében pl. 5 élet alatt ölök 5-öt,majd visszamegyek összeszedni a dögcédulát,akkor jár ezért az orbital strike?
    Avagy ha nem szedem fel a dögcetlit,akkor az a kill nem számít a streakba?
    Sajna nem sokat játszottam még,annyira nem is megy jól,hogy sűrűn nyomjam az orbitalt,de a cetlit össze szoktam szedni a kill után rögtön.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2956 üzenetére

    :D jaja lesz valami auto dögcédulaszedő cuccos...de a másik felére még nem válaszoltál,előfordulhat,hogy később beszedett dögcédulával streaket szerezzen az ember?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #2958 üzenetére

    halál után persze újrakezdődik a streak...de akkor már eszerint olymindegy,felszedi-e az ember később?(ok,unlockhoz jó,de az kábé a felesleges kategória+úgyis kimaxolja az ember gyorsan)
    Vagyis az már nem megy,hogy 2 killés egy "jéé ezt ittfelejtettem korábban" pl.nem elég ugyanúgy egy radarhoz?Mert a dögcetlik ugye ottmaradnak a kör végéig...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #2960 üzenetére

    na pont ezért kérdem...nomeg lehet noob dolog,de ha erős a mezőny,akkor is ilyen taktikával érdemes ugyanott keresni az ellent,a kör végére akkor ezzel azért össze lehet szedni egy kis bónuszmeglepit...
    ölésem azért akad,de annyira nem vagyok profi,hogy összejöjjön különösebben több,ez ugye nem cod,nincs hc,ha mást nem,a tűzharc jeleit úgyis kiszúrják mások és álcázva betámadják az embert lesebezve.
    Nyilván eddig 1x jutottam el a strike-ig is.

    Kisebb mapon azért az a 30mp elég lehet mondjuk 2-3 "ottfelejtett" cetlihez is,2-t már szedtem össze halál után is.Csak egyébként ezeket a játékosok 99%-a nem tudja ilyen formában szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #2970 üzenetére

    hát ja,főlegha többen is látták... :Y nagyon nem kéne ide is csaló,bár ma nem tudtam feljutni a magyarra,mert épp akkor állt,de megörültem,hogy máshol sikerült vagy 5 kört lezavarni CSALÓMENTESEN,ez mindenképp jobb,mint az előző próbám 5 szeróból 3 csaló,és még az xp is kuka lett pár napja...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz JamesHun #3026 üzenetére

    hát ez nem sok vizet zavar...érdeklődnek is a mycrysis-en,hogy mi lesz az mp-sp szint és egyéb dolgok elvesztésével...a csalás meg szerintem jobbára ugyanúgy megmarad,nem hiszem,hogyírnának gyorsan egy komplett csalásvédelmet,max néhány nagyon alap csalási módot foltoznak be.De nem hinném,hogy a rendes progis aimbot,wh valamit változna,max nem lesz örök lőszeres,no recoilos és örökké álcázott,megölhetetlen,120km/h-val rohangáló ellen,szerintem azok csak sima belenyúkálással megcsinálhatók.Vagyis a klasszikus csalás marad.

    Egyébként én azt mondom,a komoly játékosok 99%-a lesz...ná a DX11-et,ha a többi nyűgöt javítgatnák.De így hogy se DX11,se normális javítás...Egyébként ott van rossz példának a BO is,ahol azóta se tettek semmit,hogy a prociterhelés normálisabb legyen,a csalásról ne is beszéljünk,ezért nem várok csodát. :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz feka007 #3031 üzenetére

    Szerintem,mint játék,a Cry2 REMEK lett így,nagybetűvel.Igenis jól megcsinált az 1játékos(HL2 feeling,szerintem más játék még hasonlót se tud felmutatni...),a multi is nagyon jó...és mindössze pár bug árnyékolja be az egészet.
    Konzolport?Ki a fenét érdekel,ha ottvan a legszebb játékok között?Semelyik játék nemképes ilyen grafikát nyújtani összességében ekkora teljesítményigényért.
    DX11 dettó.Miért baj,hogy bemutatták,mire is képes a DX9,ha valaki rendesen foglalkozik vele?Meg lehet nézni a BO-t vagy a Homefrontot,vagy szinte bármit....mégcsak összességében sincs hasonló grafikai összesség semmiben.A BO szép?Lehet...de erőforrásigényes és NULLA fizika,statikus környezet.Itt azért tettek bele némi alakíthatóságot.
    Legnagyobb baj az,hogy irreális az elvárás a név miatt.Nagynevű játékok folytatásai,a túlhájpolás eredményezheti azt sokszor,hogy lehet bármilyen a játék,sok embernek akkor sem lesz jó...egyszerűen mert mindenki szétálmodozza magát,stb.
    A DX11 persze jó lenne...de talán méginkább egy erősebb texture pack.
    Az meg hogy a cry1 szebb,fizikásabb...ez van.Nem volt rá akkora igény a tömeg részéről,a Cry2-vel egy tömegjátékot akartak,nem erőműre való techdemót.
    Ráadásul az emberek 95%-a mégha megvette is esetleg,acry1-et addig használta,amíg letesztelte az új "überbrutál" gépét és kész.Alig játszott vele ember a maga valójában,és aki játszott is,az esetek legnagyobb részében le kellett,hogy butítsa,mert nem bírta a gépe.
    Egyébként a szépség is relatív,hisz az dzsungelkörnyezet,ez város.Tulajdonképp összehasonlítani sem lehet...

    Lagg:érezhető kicsit,persze,mintha "utánhúzna",mégha kikapcsolja az ember a gyorsítást,akkor is,és a killcam sem azt mutatja amit csinálsz,kicsit "késik" minden.
    De egyébként az egérgyorsítás kikapcsolása nélkül undorító tényleg.
    Rusholni nehezebb ebben emiatt,a sok forgolódás eredménye a mellélövöldözés+mázlikill könnyen,aki ilyenre vágyik,shoti javasolt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zH. #3045 üzenetére

    na ja,akkor nyomd minimumon,640x480-ban,úgyis az volt a menő 6-8 évvel ezelőtt...
    Énnekem azért tetszik a szép víz és a törős üveg,és a többi hasonló,nem vagyok pró,nekem van időm 2 kill között ilyeneket is nézegetni :)
    A te álláspontod meg a szilikongyerekeké se jó,mert egyik se játszik teljes értékűen :)
    De ki mit szeret,neked sok killed lesz,mert ölöd a "csodálkozókat",a másik típus meg néhány papírzsebkendővel gazdagítja a szemetest :DDD még a te helyzeted a jobb :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    valaki meg tudná mondani,mire is jó a scar-nál a gauss kieg?Háttal álló ellenre küldtem rá 2-t is,nem hogy nem halt meg,de még megölni se volt könyebb...azt hittem,ez valami elektromágneses GL vagy ilyesmi a leírás alapján... :U de eddig nem sok hasznát vettem.Ilyen lökéshullám-szerűségnek látszik,amit kilő...de még csak meg se löki az ellent,legalábbis aki kapta,nem reagált a 2-re,akkor fordult meg,amikor lőni kezdtem... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Crysis 2 OST

    Laraxior:Mit érdemes fejleszteni?
    Egyébként aki magasabb szinten van,írhatna,miket érdemes multiban unlockolni,és mi az ami felejtős,sokat segítene a magamfajta bénákon :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz radi8tor #3390 üzenetére

    a Black ops is taccsrateszi a gépet,pedig az még nem is szép :D
    Egyébként tény,hogy látványos,konzolon erősen top 1 gyanús,de pc-n igazából a crysis 1 mellett nem biztos ez.Bár ez is ízlés kérdése,nekem jobban tetszik a városi terep,és az,hogy itt milyen baráti gépigénnyel lehet szép grafikával játszani.Cry1-ben meg könnyű volt millió pálmafát jobbára megcsinálni...bár itt is van áldozata a dolognak,hogy már nem teljesen szabad a játékmenet,és nincs teljes rombolhatóság.
    A DX11 meg korántsem biztos,hogy olyan jó lesz,hiába várja mindenki mint a megváltót,senki nem mondta,hogy azzal majd nagyobb felbontású textúrák,stb.jönnek majd be,lehet,hogy ugyanezt fordítják át a 11-es API-ra,talán bedobnak pár új effektet,ami nincs a DX9-ben...de az is lehet,hogy ennek horribilis ára lesz.Vagyis lehet,hogy erőművön szebb lesz,de az átlagjúzer kisebb karival ugyanúgy nem veszi majd hasznát,és inkább visszateszi 9-be,ha simán akar játszani,mert akadozni fog.
    Az meg bele sincs véve,hogy újabb bugok megjelenése is jöhet akár ezzel elő...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AthlonXP #3398 üzenetére

    szvsz ez a motor kábé a warhead alá kellett volna,az a szint,az a tudás.
    Kábé ugyanzt a látványt tudja produkálni,de barátságosabb gépen,nem tud többet,mint az,sőt itt is van,hogy csak DX9...
    Egyszerűen a konzolok miatt nem is akartak foglalkozni ennél többel és kész.a konzolok nem tudnak DX11-et,a kövi generáció még messze,rájöttek,hogy nem kell törni magukat,lehet elkezdték a DX10-11 irányt,de hogy a konzolok még biztosan maradnak 2-3 évet,feleslegessé vált.Nomeg azért az épkézlábabb DX11-es kártyák sem olyan rég vannak,a kevés pc-s játékos kicsi részének van ilyen,és egyszerűen gazdaságilag nem éri meg a DX11-be fektetett idő,ha a pár %-os pc-s eladások pár %-át érinti.
    Csinálnának hozzá inkább bőszen editort,DLC-t off és on plusz pályákkal inkább.Rengeteget dobna a dolgon,ha lenne egy pályaeditor online támogatással.

    Egyébként amiben még reménykedek,hogy ezt a motort majd árulni kezdik,és GYORSAN megveszi sok fejlesztő...mert azért van benne rengeteg potenciál,és mostanság már a tököm kivan az unreal ősi engine-vel,aminek évek óta nem tudnak a korlátain túllépni,gondolok itt pl.a cod széria mai napig statikus terepére,még egy rohadt ajtót se lehet kilőni/kinyitni,és ez kábé igaz minden hasonló játékra.
    A HL2 motor ezeréve tudja ezt,de ott a csúcs kábé a L4D2-vel ki is merült,a BFBC2motorja ugyan jó,de nem publikus.

    Kellene már nagyon a licencelhető motorok minőségugrása,megunhatnák már a múltból élést.
    Azt meg nem is mondom,hogy a HL széria folytatása sem lenne rossz dolog szintén a motor miatt,lassan tényleg az van,hogy egyszerűen a kijövő játékok már emiatt nem érik meg a teljes árukat,mert ha megvesznek is,olyat kap az ember,amit már 2-3 éve is láthatott máshol,sőt abszolúte dejavu,hogyha már 4-5 ugyanolyan motoros játéka van fent.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz cyberkind #3400 üzenetére

    a batmannal csak konzolon játszottam a cora-ban egy fél órát,számomra a 70ft-ot se érte meg...egyébként furamód a cod4-nél még mindenki szinte el tudta érni a 250fps-t... vagyis a gépigény kúszik azért felfelé,mondhatni a semmiért.Nomeg a cod5 óta az sem igaz,hogy jól menne mindenkinél...én megvettem eddig az összeset,de igenis az akkori "átlaggépem" megvolt,vagy jobb,de korántsem ment a dolog tökéletesen.Főleg ha annak tükrében nézem,hogy a 4850-el+az E7300@3.2-vel igenis rengeteg játék jól megy pl,de pont a BO egy hulladék,de már a MW2-vel se voltam igazán elégedett..
    WIN8 felesleges,a hozzákötött DX pedig a világ legnagyobb parasztsága,főleg úgy,hogy a DX11 még tulajdonképp el sem érkezett igazán,miért várna az ember a 12-től többet? Főleg ilyen konzolport-időszakban...
    A konzolok nem rosszak...csak öregek már.De ezt a konzoltulajok nem érzik,sok emernek még most,az olcsóbb LCD-tévék korában adódik meg először,hogy a 2-3-4éves 360-át,stb végre HD-ban is tudja használni,pont ezértis van másodvirágzás.
    Ráadásul a konzol olcsó,egy játékosabb pc összerakása egy irodai gép helyett pl.igencsak szép összeg.
    És ezt sem úgy kell nézni,hogy a kocka-pcsek szemszögéből,akik ugye azért fejlesztgetnek,stb,ezek azért kis részét adják a pc-seknek.Viszont a "hétvégi" gamereknek totál felesleges a pc-be ölni,akinek hétvégén adódik max 1-2 óra szabadideje erre,az SOKKAL jobban jár egy konzollal,amit bekapcsol,ha kell,egy gémer pc árából megveheti akár 10 eredeti gémmel együtt is,és nem vacakol a monitor előtt,hanem csak power on,betolja a Cry2-t és játszik.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AthlonXP #3405 üzenetére

    Nincs elcseszve semmi...csak amint mondtad te is,ott a konzol...DE meg kell oldani,hogy x1950pro szintű játékokat(mert egy kicsit moddolva de az van a 360-ban) csak egyre újabb gépeken lehessen játszani...és mit tesznek?DIREKT úgy csinálják,hogy kapd negyedik éve ugyanazt,de most már 2x olyan erős vidkari és 4magos Sandy kelljen alá.És töröld szemed-szád,hogy egyáltalán játszhatsz...
    Egyébként ilyen téren messzemenő pirospont a Crynek...még akkor is,ha ők tulképp nem csináltak mást,mint optimalizálták és kicsit butították a motort,de megtartva,amiért a crysis crysis,a szépségét...évek telnek el,mire ilyen grafikával lehet majd másik fps-t multiban játszani...ha jön egy mod-mapeditor,és megoldják a kisebb problémákat,ez a játék menni fog még évek múlva is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Blom #3535 üzenetére

    én is benne vagyok...:D
    Bár időm nem sok van játszani,de akkor igyekeznék minőségi módon...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Taplo #3745 üzenetére

    kérdés:néztem a videóid,grat!De érdekelne,hogy milyen kiegekkel,stb.játszol,hogy ilyen gyors vagy és ennyire nincs recoil?Ok,én kemény 14.szinten vagyok,szinte nulla kieggel(sajna eddig mindössze 6-7 órám volt a multira,pl.a héten eddig nem jutottam oda,hogy akármivel is játsszak),de énnekem sokkal lassabb a futás és még holographiccal,célra tartva is sokkal jobban szór a SCAR...
    Ha nem akarsz nyilvános tippet,jöhet PM-ben is némi jótanács :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #3891 üzenetére

    Soká lesz még augusztus...szerintem meg már túl későn...ősszel jön új cod,jönnek ki más fps-ek,Brink,Duke nukem forever,Deus ex human revolution,ősszel jön a Battlefield 3...mire valami használhatót alkotnának,már kevesen fognak játszani.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    No végre gépen figyel a 6850-em,du valószínűleg felnézek én is tesztelni :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Fene essen az egészbe,még mindig csalnak pofátlanul,mindenféle vállfaj megvan...el is ment a kedvem hamar a maitól is...
    Azért nem gyenge dolog volt látni a 4-5 ph-st olyam 3-5 killekkel,mellé 2 nyomoréknak 20-22...ok én nem vagyok nagy szám,de a többiek azért...pedig előtte volt jó körünk,volt,amiben mindkét tartályt én dobtam fel a helire,egyet full leszállítva,amásikat olyan fél távon :D léptem is délután olyan másfél óra alatt 4 szintet...de egy ilyen irtóra elrontja az ember kedvét.
    Pedig remekül szuperál a 4850 után VÉGRE a 6850 :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #3993 üzenetére

    későn jöttem,család,stb...majd holnap du-este,addigra csitul a rokonság,stb :)
    Kéne úgyis kicsit edzeni,megy néha jól már a dolog,de pár órás multival abszolúte nem mozgok otthonosan a mapokon :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #4004 üzenetére

    én is láttam valami sandbox 3 editort,youtubeon is vannak saját mapok,csakhát egyelőre ugye nem "hivatalos" a dolog,kérdéses lehet,hogy amit azzal csinál az ember,mennyire lesz kompatibilis,amikor kijön a rendes editor,és elvileg még multis támogatás nincs.
    Nagyon elcseszték,hogy ilyen soká jön a hivatalos editor,félek,hogy addigra már közelsem lesz ennyi játékos se.
    Pedig már most jó lenne pár egyedi map,esetleg egyedi játékmód,a CoD után szabadon remek kis zombimodot lehetne ehhez is heggeszteni ilyen grafikával :)
    Sajna még várós az editor a black opshoz is,de az talán még ebben a hónapban jön,ha jól emlékszem...

    Egyébként Kellemes Húsvétot Mindenkinek,legyenek pirosak a tojásaitok! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Pala #4074 üzenetére

    hááát mikor milyen az összefogás esélye...tegnap 1 szerón volt egy aimos godmodeos ipse,akit a háta mögött össztűzzel hárman pumpáltunk shotgunból fejbe,amíg ki nem fogytunk...közben ő persze nem zavartatta magát,lőtte aki elékerült.Szóval ennyi volt,maradt a kilépés.

    Egyébként én sajna egy másik,nem kifejezetten csalásnak tűnő "csalást" is látok a bátortalanabbaktól,ez pedig az 1 lövetű,így erősebb fegyókkal való vagy programozható egér-billel,vagy binddel,vagy scripttel való sorozatlövés...passzolom,itt mivel lehet,CoD-ban bindelték főleg...ez is gyönyörűen csökkenti a recoilt,ráadásul 1 lövetűben erősek a lövedékek,olyan gyorsasággal lő,ahogy amúgy nehéz lenne.És még csak nem is a "hagyományos" dupla/tripla gombos egér,hanem sorozatban.Szépen látszik is a killcamban,hogy az ipse kezében a fegyver "remeg",de lényegében attól szinte recoilmentesen lő.
    Talán mintha úgy tűnne,hogy az 1 lövetű módot azzal gyorsítanák a kézmozgás alapján,hogy a lövés után egy gyors oda-vissza fegyverváltást tesz a scriptbe...
    Ez is elég tetű dolog,CoD-okban is ment ez,mondjuk ott ugye a pisztolyt+M14-et érintette.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #4076 üzenetére

    jaja,ilyesmi,csak a cryben amit láttam killcamban,ott jobban rángatott a fegyó,stb,viszont emellé a célkereszt nem nagyon mozgott.Kár hogy ebben nincs olyan,mint a BO-ban,hogy vissza lehet nézni és rögzíteni a korábbi meccseket...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #4078 üzenetére

    hát jaja,olyasmit....de az nem az igazi,mert mozdul az egér,ezzel meg aki lőtt,az távcsövet használt főleg.Most így jobban beegondolva talán inkább olyannak tűnt,mintha úgy lenne bindben,hogy célzás-lő célzás le és ez ismételve gyorsan,úgy valahogy mint a makker nozoom sniperek nyomják,hogy épp csak szemreránt és lő is,és ezt betéve ismételve. Egyébként ilyet tudnak a programozható egerek-billek csípőből,nekem még milisec-re is meg lehet adni,mi meddig tartson,de nem lenne pofám....
    Cod4-nél még poén volt a görgőzés meg a triplagomb,de ott inkább közelharcnál volt "utolsó mentő",mert nem lehetett pontosan célozni.Szerintem itt azt haználják ki vele,hogy a fegyó első golyója mindig célbamegy,ha lőni kezdesz,utána kezdődik 2-3-4-stb-nél a szóródás. DE ha csak elsőket lősz,mert megszaggatod valahogy,akkor nincs recoil...és ezért adminon kívül nem vág ki senki,bindelni ugye szabad,vgy extra egeret használni... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák