Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blom

    aktív tag

    válasz AthlonXP #2755 üzenetére

    Sziasztok!
    Azt tudja valaki, hogy miért villódzik a kép némely pályán?
    Vagy ez normális dolog ilyennek kell lennie mert alig látom az ellent a pályán és ezért leszednek mindig.
    A vid karim: 5970 2Gb

  • Romvr

    őstag

    válasz AthlonXP #2755 üzenetére

    Ilyenek nálam is voltak. Másik "bestoff" amikor egy olyan Buldozer Alien-t lőttem (tudjátok a nehéz-páncélos a csáposok közül), akkor egyszer csak eltűnt és nem jelent meg többet. Lerendeztem a haverjait, majd mikor már fél kilométerrel odébb voltam, lőtt rám valami irdatlan, de nem látszott semmi... megyek, bújok fedezék mögé, de még mindig lőnek. Már majd nem meghaltam, mikor egyszer csak a lövés irányából a ház falából előugrott eltűnt barátom. Mondanom sem kell, hogy kicsit kiakasztó hiba volt és majdnem kinyiffantott a textúrák mögül.
    Az is jó, mikor átlóg a falon a csávó és úgy vesz észre. Vagy mikor falon keresztül lövöm le, mert átlóg a feje, ahogy erőlködve akar átverekedni rajta.
    De egy másik idegesítő hiba, mikor észrevesz, elkezd lőni és közben egy háromszög területén futkos össze vissza, de olyan sebességgel, hogy alig találod el. Mivel irányváltásnál nem lelassul és megy máshova, hanem azonnal megy a másik irányba, nincs nyugalmi állapot (fizika 4. osztály). Szóval ennyit a hibamentes játékról. Ráadásul ezek olyan szintű hibák, amiket utoljára 5 évvel ezelőtti játékokban láttam. Nem vártam volna egy ilyen kaliberű címtől. Ez is bizonyítja hogy a PC-re nem fektettek több hangsúlyt mint a konzolokra (bár ezt mondták régen).
    Ami meg szomorú hogy a Bétához képest, ami elméletileg januári volt, semmi, vagy csak kevés változást lehet tapasztalni. Tehát bő 3 hónap alatt csak vakargatták a tök....fejüket meg csinálták a marketing videókat. Gratulálok Crytek! :C

    Most meg csinálhatják a pecsket, ha egyáltalán fognak még kiadni.

    Jah és akkor a multiról nem is beszélek, hogy egy g_godmode = 1 parancsal 80/0-ás eredményt lehet elérni, mert ennyire nincs anit-csít.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák