Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adikis

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem van egy nagyon régi 30GB-os Creative NOMAD Jukebox Zen Xtra lejátszóm. Adtak hozzá egy bőr védő tokot, Install CD-t. Fém elő- és hátlapos, az előlap levehető, alatta van az akkumlátor.

    Alaptulajdonságok:

    * Up to 14hrs battery life
    * Outstanding audio
    * High fidelity 98dB SNR
    * Create playlists on the go
    * Built-in search function
    * Sleep Timer and Wake to Music
    * Super fast USB2.0

    Leírás a dobozon:
    Pocket-Sized Without Compromise - High Performance Digital Audio Player with Unmatched Features

    CD-n a Creative MediaSource Player 2.2.5.0 verzióját adták, még Kanadából lett hozva 2004-ben. Úgy akkor forintban kb 50 000 lehetett, szóval fontos!


    Kivehető akkumlátorral:
    PN:BA20203R79902
    3.6V LITHIUM ION BATTERY
    (és vastag betűkkel:) 416A4Z12DKTB

    Az a baj, hogy leejtettem, és eltörött benne a merevlemez olvasó feje. Kicseréltem a merevlemezt, de amikor bekapcsoltam bejön egy Rescue Mode v1.13 keretcímszó alatt:

    Boot v1.2 HW v0.1
    1:Clean Up
    2:Format all
    3:Reload OS
    4:Reboot

    Bármelyikre rámegyek kijön egy megerősítő üzenet, kivéve amikor Reboot akkor újrabootol és 1percig egy nagy EAX felirat van, addig világít,de amikor újra bejön a Rescue Mode, már nem világít.
    Ja és valószínűleg új akkumlátor is kell bele, mert csak úgy tudom bekapcsolni, ha felteszem töltőre és akkor még az akkumlátor is kivehetem, vagy nyomhatom a kikapcsoló gombot, nem kapcsol ki.

    Szóval szeretném tudni, valaki nem tudja megéri-e ezzel foglalkozni, vagy így el kéne adni? Akár lehetne nagyobb Harddisket, berakni?

    Légyszíves írjon valaki, ha tudna segíteni.

    Köszi előre is!

    adikis

Új hozzászólás Aktív témák