Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roy jones

    csendes tag

    Helloka!

    Nagy gondban vagyok, amelyben segítséget szeretnék kérni.
    A pixmaniatól rendeltem 1 muvo tx se 1gb lejátszót. Kb 10 napja meg is kaptam, tökéletesen működött, aztán egy biztonságos eltávolítás után megadta magát. Miután ismerősöm acer notebook-járol lecsatlakoztattuk hallgatni akartam.
    Bekapcs, minden ok. De kiírta: No music. Gondoltam biztosan csak mellékattintás és másolás helyett kivágtuk a zenét. De ahogy sétáltam eszembe jutott, h biztosan nem vágtuk ki.
    Gondoltam, hogy talán a gyenge elem lehet. Csere, semmi változás.
    Otthon a gépre csatlakoztatva minden adat rajta volt, amit formázás előtt kimentettem.
    Igenám, csakhogy nem tudja formázni a gép: belassul, fagy, különböző hibaüzeneteket ír ki ( hardwarehiba, nem tudja formázni stb.) Eltávolítani sem tudom a gépről, mert azt írja ki, h nem lehet. Szóval teljes káosz.
    A lejátszó szerint egyébként nincs hely a lemezen, de 0 fájl van rajta. :(
    A gond az,h a pixmanianál garanciát (amit egyébként nem találtam a csomagban) érvényesíteni elég húzós. Kapásból saját költségen kell elküldenem Párizsba, a folytatásra pedig gondolni se merek.

    Mi történhetett vele? Vírus? Vagy teljesen vége?

    Ha tud valaki, kérem, segítsen. Talán egy szoftverfrissítés segítene?

    Előre is köszönöm, üdvözlettel: roy jones

    .

  • roy jones

    csendes tag

    Ok akkor majd írok nekik, aztán majd mondom mi lett.
    Egyébként én is tartottam a pixmaniától, de gondoltam ez a cucc csak nem gagyi, mégis ez lett.
    Pedig plusz 2000Ft-ért felajánlottak egy biztosítást, amivel bármi gond esetén vagy a lóvét kapom vissza, vagy egy új lejátszót, vagy levásárolhatom az árát.
    De vajon ezesetben is saját költségen kell párizsba csomagot küldenem?

    ....

  • roy jones

    csendes tag

    Most töltöm le az új firmware-t creative honlapjáról. Kiváncsi vagyok...

  • roy jones

    csendes tag

    MŰŰŰŰŰŰŰKÖDIIIIIIIK !!!!
    Az egyedüli amit nem értek az az, h a régi szoftver frissebb volt mint az új.
    Ami rajta volt az 1.13.02 , amit meg letöltöttem az 1.10.05.
    Na mindegy, a lényeg, h megy.

    Köszönöm a segítséget!

    De azért levontam a tanulságot: pixmaniatól rendelni nem szabad. Ha gond van akkor az nagy. Azért örülök, h én egy szoftverfrissítéssel megúsztam, lehetett volna nagyobb gáz is.

    Üdv

  • roy jones

    csendes tag

    Újra itt....

    A Creative MuVo TX lejátszóm kalandos története folytatódik....
    Sokminden történt azóta, h írtam. Az akkor fennállt probléma teljesen általánossá vált, de semmi gond, új firmware, és már megy is tovább.
    Ez így ment hosszú hónapokon keresztül, mígnem a napokban újabb problémával lepett meg piciny lejátszóm.
    Az összes gép amibe bedugtam totál meghülyült tőle, hibaüzenetek igen széles repertoárját produkálva.
    Na na nem gond (hál1 istennek a szakdolgozatomat éppen sikerült kimenteni, a többi dokumentum, zene, stb. elveszett. Dehát nincs mit tenni, az élet nehéz) ;) , majd megint felrakom rá a firmware-t, és majd megoldódik a problémám. Számomra - és biztos vagyok benne, h sok másik muvo tulajdonos számára is - ez már rutinbeavatkozás.
    Így is történt. A picinyemben azonban most sem kellett csalódnom: pendriveként működik, lejátszóként nem. Csinál olyat is, hogy gépre dugva akar lejátszani.
    Na akkor creative honlap, új firmware(1.14.02).
    De nem működik: a telepítésig el se jut, azt írja ki, h'' Please put device in recovery mode befor running firmware update''. Hát én sehol sem tudtam ilyen módba kapcsolni a kütyüt.

    Szóval ennyi. Zsákucca.....

    Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.
    Üdv: roy jones

Új hozzászólás Aktív témák