Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz sikalisk #54021 üzenetére

    Haver, vagy nagyon jó troll vagy, vagy csak egy szokásos toxic sz*r :)

    Úgy áradozol a supreme szintről, mintha az egy elérhetetlen dolog lenne. Ott is vannak jobban és sz*rabbul játszó emberek. (Valaki global szint, valaki dmg) Igen, még supremeben is sok az orosz. Igen, még supremeben is sok a retardált, a toxic, salty ember, ha solozol, vagy randomoztok, ha nem vagytok meg öten.
    Ha vagyok olyan mazoista (és szoktam lenni), hogy leülök egyedül MM-ezni, akkor tuti, hogy a 3-4. meccsre kiégek, mert hiába próbálok tryhardolni, vagy ignorálni a csapatot lehúzó embereket/gyökereket, egyszerűen nem tudsz lehozni minden szituációt.

    ÉS itt jön a lényeg: sok ember elfelejti (köztük néha én is), hogy a csapattárs is EMBER, nem egy gép. NEM ebből él, NEM profi, lehet hogy csak hazajön munka után, dm, botozás nélkül leül mm-ezni. Nem mindenki tud és nem mindenki akar full focussal játszani, és nem is fog. Ha ilyen csapattársakra vágysz, akkor szedj össze egy csapatot, akiket érdemlegesnek találsz erre, aztán szokjatok össze, gyakoroljatok... (bár kétlem hogy lennének barátaid :DDD)
    Szóval lehet hogy valaki global/supreme, de épp sz*r napja van, vagy csak rossz szériája, és nem adja neki, akár egy sas1 is meglövi a szintjét. De leírom még egyszer: EMBEREK vagyunk, nem mindenkinek van meg a kellő tapasztalata, hiába van magasabb rangon [minden szintnek elég nagy a szórása], nem mindig életed meccsét játszod. Ezt felejti el sok ember, és ha még sikerül a f*szfej viselkedésével, beszólásával a morált lefelé húzni, akkor nagyobb eséllyel bukó a meccs, nagyobb eséllyel lesz az egyéni teljesítmény is rosszabb.

    Az meg hogy neked van egy elvárt szinted - amit sokszor a fentiek miatt nem mindig lehet megütni, bár Te folyamatosan elvárod - a Te szegénységi bizonyítványod. Ezért is kérdeztem, hogy melyik csapatban játszol (van e egyáltalán, bár szerintem az sincs), szívesen figyelemmel kísérem a feltörekvő magyar csapatokat.

    Csalókról meg annyit, hogy vannak, mostanában egyre többen. Mennyi overwatchot szoktál megnézni havonta? Sok a felesleges report, teljesen aláírom, de lehet ám csemegézni ;) Persze vannak érdekes szituációk, sok sz*rt bead néha, hála a túl nagy szórású szervereknek meg persze a 64 ticknek :)
    Az meg hogy valaki csalózik, miért kell felfújni? Zavar? Némítsd le, főleg ha gyökér is mellé. Zavar hogy le van írva egy fórumra? Görgess tovább. Ismételni tudom csak magam: EMBEREK ülnek a másik oldalt is, nem mindenkinek ugyan olyan az idegrendszere, nem mindenki tudja magát visszafogni.

    A kérdésem csak annyi, hogy Te miért nem tudod elengedi a füled mellett ezeket, miért nem tudsz nyugodtan továbbgörgetni?
    Valahogy nem látom azt a higgadtságot, profizmust, sportszerűséget, ami a Te elvárt szintedhez kéne... :) :R

    részemről ennyi, majd ha felnősz ehhez, akkor tárgyalhatunk, tovább nem etetlek :)

Új hozzászólás Aktív témák